Autor Zpráva
pin
Profil *
Zdravím vás,
Toto je môj prvý vážnejší pokus o www stránku a chcem vás poprosiť o jej zhodnotenie hlavne čo sa týka funkčnosti, kódu. Graficky je jednoduchá, ide najmä o obsah, ale ak tam niečo vyslovene vadí, tak ma prosím na to upozornite.

http://damtosem.ic.cz/pano/

vopred diky
Chuck
Profil
Nelíbí se mi:
- provedení stínů
- zaprášená oranžová
- provedení nadpisu v hlavičce
- kombinace oranžové a světle šedé
- pravý panel na úvodní stránce zakrývá část patičky
pin
Profil *
[#2]
- Tieň pod pravým menu je polopriehľadný gif, pozadie pod menu sa môže meniť takže nepoznám lepší spôsob ako to riešiť, ale nechám si poradiť
- Pravý panel na hlavnej stránke by v žiadnom prípade nemal zasahovať až do patky, nepíše stránka nejakú chybovú hlášku? Mohol by som prípadne poprosiť o screen shot?

vďaka
stepan
Profil
Z té úvodní fotografie se mi motá hlava, asi jsem na to více citlivý...
zatinka
Profil
1) Ta pohyblivá fotografie se točí příliš rychle, taktéž se mi motá hlava, nedá se na to dívat. Chtělo by to hooodně zpomalit.
2) Hlavičku bych udělala spíše barevnou než černobílou a nebála bych se udělat ji o malinko větší
3) Logo je velmi nehezké - jednak je kostrbaté, druhak nerozumím tomu, proč je v názvu Panoramatické Fotografie velké F
4) Různé odstíny oranžové barvy jsou vcelku příjemné, ale rozhodně ne v kombinaci s šedými rámečky. Co třeba zaměnit šedou za hnědou? Když se tak na to dívám delší dobu, nelíbí se mi ani tolik odstínů oranžové. Asi bych vybrala pouze jednu barvu a tu zvolila jako podklad.
5) Pravý box s výběrem panoramat bych nedělala pomocí rolovátka, ale jako klasický dvousloupcový layout s tím, že v pravém sloupci by byly menší náhledy s odkazy na jednotlivé kategorie. Eh, nemůžu se nějak vyjádřit, myslím to tak, abych měla ihned na očích všechny kategorie panoramat, aniž bych musela rolovat.
pin
Profil *
[#5]
ad 1) nastavenie rychlosti som dal takmer na minimum, žiaľ čím rýchlejľie PC, tým rýchlejšie sa to bude točiť.
Vzhľad ešte trochu poupravujem, zatiaľ dik

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0