Autor Zpráva
Lexter
Profil
Trochu jinak pojatý web.

http://lexter.name/preview/

Tmavé barvy a styl jsou víceméně "podmínkou", ale chtěl, jsem aby z toho čněl nějaký ten nápad. Nedostal jsem její návrhy, takže jsem tam naflákal obrázky, co jsem měl zrovna po ruce.

Chtěl bych to ještě propracovat, ale spíš mi jde o tu ideu.
tiso
Profil
Idea pekná, ale patičku by som nedával do toho štvorca, ale len ako text od ľavého okraja na pozadí (ako spodný riadok v hlavičke)
Lexter
Profil
tiso
Může být, díky.
Falcon
Profil
Lexter
Super nápad teším sa na hlbšie spracovanie

P.S.: Si dobrý grafik (aj 3D ) a veľmi ti ďakujem ta článok na tvojej stránke ohľadom logotypov :) Pravidelne ju navštevujem aby som vedel či je niečo nové. A pridaj si tam tú možnosť komentárov :)

// a máš na webe rozhádzaný twitter ( opera 10 beta )
Lexter
Profil
Falcon
Dík.

Dík, ne nejsem, jsem packal a neumím v tom :).

Dík, ale jsem línej :).

Vím, proto probíhá destrukturalizace kódu.
joe
Profil
Nějak mi uniká ta idea :-))

Ono to bude záležet, jaké podklady k tomu ještě dostaneš, ale jinak to není špatné. Tu patičku bych taky nedával do toho čtverce a na hlavičku bych použil nějaký pěkný vyhlazený font.
oogi
Profil
Nápad zajímavý, ale obrázky příliš odvádí pozornost od textu. Chtělo by to text nějak zvýraznit.
Lexter
Profil
oogi
IMHO zde platí stejné pravidlo jako u Mladé módy. Nejdůležitější jsou obrázky a kdo bude hledat kontakt, najde si bez problém. Takže to beru jako plus.
jonge
Profil
Mně se to líbí, je to moderní, přehledné.
Jinak zdravím tě brachu po dlouhé době :-)
Romanticka
Profil
idea dobrá, ale to písmo, určitě zvětšit... ted to modré písmo hodně splývá
Lexter
Profil
Při dokončování budu na vaše připomínky rohodně myslet, děkuju za ně ;). Přeci jen to chci ještě řácky propracovat jak z mnoha hledisek.

Tak, nechť vlákno zapadne.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0