Autor Zpráva
Aleš Janda
Profil
Zdravím,

nevím, jestli to sem patří, protože to co chci zkritizovat není běžná stránka. Jedná se o hru - trojšachy (šachy pro tři hráče) - psané v SVG, JavaScriptu a PHP. Rád bych si nechal zkritizovat použitelnost, vzhled atd., formuláře vedoucí ke hře (přihlášení, vytváření, živý náhled). Můžete kritizovat i funkce nebo co vám tam chybí.

Adresa je http://hraj.trojsachy.cz

Dopředu říkám, že v IE to nechodí vůbec (neumí SVG), v Konqueroru taky ne (nerozchodil jsem), v Chrome jsou rozpité figurky (nevím proč). Jinak Safari, Firefox, Opera v pohodě. Jinak JavaScript hra vyžaduje, takže ho vyžadují i formuláře.

Hlavní stránky se tu už kritizovaly, tak stačí jen tu hru samotnou. Díky :-)
Jan Tvrdík
Profil
Přihlásil jsem se do rozehráté hry jako již existující hráč a hra mě zabila alertama :)
jso
Profil *
Jan Tvrdík
no, "zevnitř" hra nemá chybu :)
Aleš Janda
Profil
Jan Tvrdík
A co bylo v těch alertech? To je asi nějaká chyba.

jso
Dík ;-)
jso
Profil *
Aleš Janda
Jestli to nebylo něco společného s tím, že někdo táhl za mě :)
Jan Tvrdík
Profil
Aleš Janda:
A co bylo v těch alertech? To je asi nějaká chyba.
V alertech stálo, že ten hráč, na kterého jsem se přihlásil (asi jso) už hrál, a pak to nadávalo, že nejsem na tahu.
Aleš Janda
Profil
Jan Tvrdík
Aha, díky. Tohle jsem moc netestoval, ale server si to samozřejmě hlídá :-) Opravím.
jso
Profil *
rada vám: určitě vyzkoušejte
Str4wberry
Profil
Reakce na Aleše Jandu:
Dopředu říkám, že v IE to nechodí vůbec (neumí SVG)
Ale umí VML. Nešlo by toho využít? Možná by se dal najít skript, který by současným Explorerům dokázal servírovat právě VML.
jso
Profil *
a nebo nabídnou stáhnout modul, který existuje, tak jako například pro flash
Aleš Janda
Profil
Tak jsem udělal pár novinek:
- opravil jsem chybu nahlášenou Janem Tvrdíkem
- v chatu jsou nyní časy
- ve hře se zobrazují jména hráčů
- u hracího pole jsou souřadnice, aby se dalo v chatu odkázat na konkrétní políčko (tak jako ve dvojšachách)
- opraveno pár drobných chybek souvisící s přihlašováním a odhlašováním hráčů

Str4wberry
Díky za tip, podívám se, co by se s tím dalo dělat, popř. nabídnu nějaký ten plugin. Přiznám se, že zatím jsem IE neřešil, protože jsem myslel, že řešit není moc co :-)
jso
Profil *
Aleš Janda
a ještě ty požrané figurky protihráčem ;)
Aleš Janda
Profil
jso
Už jsou i požrané figurky jednotlivými hráči :-) Objevuje se to teda až u novějších tahů, předtím se sebrané figurky nezaznamenávaly a zpět do historie se mi je dávat nechce :-)
jso
Profil *
Aleš Janda
Ok, podívám se na to ;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0