Autor Zpráva
Jani
Profil *
Poradte čo by sa dalo ešťe vylepšiť myslim tím design atď... http://css-garden.php5.sk
vynalezce
Profil
ten zlutej pruh nahore

prohlizeni obrazku primo v te strance
Luko255
Profil
Poradte čo by sa dalo ešťe vylepšiť myslim tím design atď...

1. Stránku by som vycentroval.
2. Ten vrchný žltý pruh tam moc nesedí...
3. Reklamný priestor je v tomto prípade úplne zbytočný.
4. Chýba tam staré dobré klikacie logo.
5. Chýba tam pätička (kontakt na webmastera + ďalšie užitočné informácie).
6. Pýta sa tam ešte tretia dominantná farba, teraz to vyzerá jednotvárne. Chcelo by to oživiť...

Celkový dojem je kladný, ale určite máte ešte čo vylepšovať. Toť môj názor. :)
shaggy
Profil
Jani
čo by sa dalo ešťe vylepšiť
Všetko.

http://css-garden.php5.sk/css.htm
Prečo je ten CSS kód vložený ako obrázok a ešte k tomu obludne veľký? Tvoja stránka nie je určená pre ľudí, ktorý majú problém s čítaním toho obrázku?

O čom je tá stránka?
O CSS? - používaš interné štýly, to je pri stránke zameranej na rady z oblasti CSS dosť zarážajúce.
Niečo na spôsob CSS galérií, resp. stránka o pekných dizajnoch? - tak prečo ten dizajn nie je ani len trochu pekný? Je to "prepchaté" rôznymi grafickými prvkami (http://css-garden.php5.sk/ddd.png), rámčekmi (text na stránkach je absolútne nevhodne umiestnený a formátovaný). Proste tá stránka je nevýrazná a zle štrukturovaná.

A "čerešnička na torte" je text na úvodnej stránke - prekombynoval - tento týždeň mám asi šťastie na slovenčinárov, myslel som, že po optymalizácii ma už nič neprekvapí.

Dodatok - na webe máš napísané:
CSS vzniklo niekedy okolo roku 1997.
Za ten čas si sa mohol niečo naučiť (napríklad použiť na menu nečíslovaný zoznam a správne ho oštýlovať), čo sa týka štýlov tak je ten web priemer, nie je tam nič, čo by stálo za zmienku.
Jani
Profil *
Reagujem ne shaggy inak je to nazor vasho cloveka, prepacte za diakritiku, myslim pana dusana Janovského autora webu jakpsatweb.cz to by ste mali dufam poznat ja ho mam prestudovany od z hora z dola asi tak co sa tika css... ale nie som urazeny dakujem, akej farby by mohla byt ta lista alebo inak čo dalej? celkom ju vyhodit potrebujem take rady dakujem...
Jani
Profil *
reagujem na vynalezce obrazky su podmienene programom alebo ako chces aplikaciou Lightbox2 asi tak nebudem to menit nechce sa mi...
Jani
Profil *
Dakujem Luko255, urcite to ozivim: Pýta sa tam ešte tretia dominantná farba, teraz to vyzerá jednotvárne. Chcelo by to oživiť...
shaggy
Profil
Jani
Prepáč, tvojej odpovedi som moc nerozumel, zrejme máš problém formulovať myšlienky a preto to vyzerá iba ako náhodný zhluk slov. Ale pokúsim sa reagovať na to, čo som aspoň čiastočne pochopil.

Reagujem ne shaggy
Predpokladám, že to malo byť na shaggy. Alebo slovo ne znamená, že so mnou nesúhlasíš?

je to nazor vasho cloveka, prepacte za diakritiku, myslim pana dusana Janovského
To nie je môj človek, ja som len návštevník jeho fóra.

inak je to nazor vasho cloveka
O aký názor ide? Napísal si, že je to názor nášho človeka, ale netuším, čo za názor to má byť. Nabudúce by si ho mohol aj napísať (ten názor), nech viem o čom je reč.

utora webu jakpsatweb.cz to by ste mali dufam poznat ja ho mam prestudovany od z hora z dola asi tak co sa tika css
Áno, poznám ten web, asi ako väčšina ľudí, ktorí chodia na toto fórum (keďže je súčasťou toho webu).
Jedna vec je mať preštudovaný celý web a druhá je používať vedomosti v praxi - a to je tvoj najväčší problém. Funkčne je ten web v poriadku (čo sa týka html a css kódu), ale nie je to dobrý kód (pripomienky som už písal).

ale nie som urazeny dakujem, akej farby by mohla byt ta lista alebo inak čo dalej?
Pýtal si sa na názor, nepísal som svoju odpoveď preto, aby som ťa urazil. A netuším o akej lište hovoríš, ja som nič také nespomínal.

celkom ju vyhodit potrebujem take rady dakujem
Prosím? Skús používať interpunkčné znamienka, očividne v tej vete mali byť, ale nie sú tam (preto jej ani nerozumiem).

co sa tika css
Čo sa týka tvojho písomného prejavu, skús na tom popracovať. Tak na stránke, ako aj tu - ak chceš radu, musíš písať tak, aby ti ľudia rozumeli.
+ rada do života - zlepši predovšetkým gramatiku a osvoj si základy interpunkcie a diakritiky.
Mona
Profil *
Janči, a to s tým webdizajnérom hádam nemyslíš vážne, či?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0