Autor Zpráva
Filmiky.Net
Profil *
Ohodnoťte mi prosím web Odkaz :)
Jimmy Hayek
Profil
Velice nepřehledné.
ofi
Profil *
1) * Internetový prohlížeč: Mozilla Firefox nebo Opera !!!
-> optimalizuj to i pro ie !
* Širokoúhlou obrazovku - 16:9
-> návštěvníci ale budou mít i neširokáče!!! uprav to i pro ně - tohle je dost troufalé a
mohl bys tím přijít o hodně lidí, dělat to na širokáč...
(mrkej jak to vypadá na docela běžném rozlšení 1024x768 Screenshot)
2) ten header - udělej ho ať je po celé délce
3) neustále mi to hází žádost o automatické obnovení
4) nevalidní (nevadí ta nevalidita, ale mrkni na některé chyby co tam máš, ty by mohly vadit ;-)
5) jinak jsem úplně nepochopil smysl stránek, když ve finále všude odkazuješ na megavideo.com...
rokka
Profil *
Po designové stránce, celkově moc černé, krom bílých textů a odkazů snad vše černé nebo šedé. Navrhoval bych udělat zajímavější hlavičku, přidat trochu barev na oživení a menu - tu šedou lištu bych zvýraznil, všiml jsem si ji skoro nakonec a to náhodou.
denCo
Profil
design je pekny, ale na prvy pohlad by som hnet odisiel... strasne siroke, header ukazuje cudne oseknuty... ziada paticka okrem reklam... stranka nema opodstatnenie... a ked uz tam aspon daj ako odkaz ten link na megavideo, je to ovela lepsie potom
Filmiky.Net
Profil *
Už dělám nový design aby vše splnoval pro všechny prohlížeče a i pro normální odbrzovku...
Smysl stránek je koukání na filmy, seriály atd.. online na internetu...
Normální odkazy tam nemůžu dát protože bych porušoval autorský práva... (takhle se tomu vyhýbám)
johnl
Profil
Filmiky.Net:
ofi:
Naopak při rozlišení 1600:1200 se stránka celá roztáhne a header, se třikrát zopakuje!
Chtělo by to udělat tak aby to mělo pevnou šířku!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0