« 1 2
Autor Zpráva
Petr ZZZ
Profil
Chamurappi:
Nemyslím si, že otázka, zda něco já používám, a hledání důvodů, proč někdo jiný to případně nepoužívá, spolu musí nutně souviset. Ty teď navíc píšeš, že autoři sami Tynt používají, a pokud National Geographic, Smithsonian a další zvučná jména, uváděná na stránce www.tynt.com, lze chápat tak, že Tynt používají, tak moje nejistota, zda to bude dobrá věc, se právě rozpustila jako dubnového snížku vločka. :-)
Chamurappi
Profil
Reaguji na Str4wberryho:
Ano, omlouvám se uživatelům Opery, že jsem je zapomněl explicitně ocejchovat titulem „nepodporovaná menšina“ :-)

Zkoumal jsem před mnoha měsíci, jak vyrobit něco jako Tynt, ale také jsem nenašel jednoduchý způsob, jak v Opeře zjistit, že uživatel dal pokyn ke zkopírování. Technicky Tynt funguje tak, že ve vhodný okamžik zastrčí do DOMu na konec označeného místa patřičný text, nechá prohlížeč, ať přirozeným způsobem naplní schránku, a pak ho zase vyhodí — docela mazaná finta.
andi
Profil *
kulich:
Ach jo. Co kdyby vás někdo nutil zaplatit za to, že přecházíte na zelenou?

Bránit se šíření informace, která je ze své PODSTATY předurčená k šíření, dá přece mnohem více práce, než přestat být líný a najít způsob, jak z ní profitovat. Přirozené chování je, snažit se informaci, která přišla skrze mě na svět, dát co největší život - tzn, jí co nejvíce šířit. Tím roste i užitek autora samotného. Nebo ne?

Dokáže si někdo vůbec představit svět, kde je každá vědomost vlastněna? Co kdyby vás někdo nutil zaplatit za to, že přecházíte na zelenou?
Tedy ten, kdo sdělil světu, jak funguje semafor....

Nebojím se, ale ani trochu, že by s výrazným omezením copyrightu a patentů ubylo tvořivosti. JSEM PŘESVĚDČEN, ŽE BY SKRZE EFEKT POZITIVNÍ EXTERNALITY VZROSTLO BOHATSTVÍ VŠECH, A TEDY I AUTORŮ.
andi
Profil *
andi:
Omlouvám se kulichovi, nějak se to zvrtlo a do příspěvku se dostalo "kulich:" namísto "Reaguji na kulicha". Autorem tedy není kulich, ale Andi.
Také mi se odeslal příspěvek #3 dříve, než jsem ho dokončil, takže je nesmyslný.
Moderátor Joker: Ten nedokončený příspěvek jsem smazal, stejně je veškerý jeho text v tom dokončeném. Autor příspěvku je uvedený vlevo od příspěvku, text (jméno): se při kliknutí na jméno vloží správně a je to standardní označení reakce.
Popřípadě se stačí zaregistrovat, registrovaní návštěvníci mohou své příspěvky upravovat.
panther
Profil
andi:
a do příspěvku se dostalo "kulich:" namísto "Reaguji na kulicha"
ano, kliknutím na jméno autora se dostane do příspěvku. Zdejší komunita ví, že na něj tímto reaguješ. „Reaguji na kulicha“ není standardní, používají to jen někteří členové (Chamurappi např.).

Autorem tedy není kulich, ale Andi.
to také všichni vidí, autor je v levé buňce tabulky.
TRD
Profil *
kulich:
Když chci zabránit tomu, aby mi lidi ze stránek kopírovali (kradli) texty a obrázky - pomůže tomu, když se udělají jako swf? Nebo je taky něco, co to jednoduše prolomí a uvolní obsah?
Díky

Jenže pokud si prohlížíš nějaký web tak ho vždy musíš kopírovat. Webový server pošle kopii webovému prohlížeči a ten jí zobrazí. Takže podle tebe se krade vždy když si to někdo prohlíží ?
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0