Autor Zpráva
sveatlo
Profil
caute, robim jednu webstranku vo flashi a omylom som zabudol zmenit velkost stranky, z minuleho projektu. problem je v tom, ze swf o velkosti 940 x 940 px sa na niektorych obrazovkach nezobrazi, a scrollovanie nechcem zapinat, lebo to pri flash strankach vyzera zle. mohol by mi niekto pomoc??? dakujem
embee
Profil
No, v podstate jde o dve veci:

1. naprogramovat flash tak, aby se (nejakym zpusobem, ktery zalezi na tvych potrebach) umel prizpusobit velikosti okna, ve kterem se zobrazuje. Nejjednodussi reseni byva centrovani obsahu.

2. v HTML nastavit kontejner flashe tak, aby se dynamicky roztahoval na sirku a vysku okna browseru.
sveatlo
Profil
a mohol by si mi sem hodit ten AS, lebo tomu nejak nerozumiem
embee
Profil
sveatlo:
to neni otazka jednoho skriptu, nevim, jak chces, aby se ta stranka chovala... navic, muzes taky zkusit trochu pohledat, pri tom se toho nejvic naucis. Principelne na udalost resize (nevim, jestli to delas v AS2 nebo 3) zmenis poziciz x a y prvku tak, aby zachovavaly nejakou relativni pozici - jakou konkretne uz zalezi na tobe. Taky musis nastavit stage tak, aby se nescalovala. Tohle vsechno se da najit v helpu flashe a na netu je toho mraky, je to neco co chce kazdy kdo dela ve flashi.

trba zrovna tady je celkem dobry tutorial o tom, jak reisize stage funguje: http://www.republicofcode.com/tutorials/flash/as3fluidresize/ (je to teda AS3)
sveatlo
Profil
dik moc

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0