Autor Zpráva
Darker
Profil
Chtěl bych se začít učit pouřívat flash a Action script, ač je nemám příliš v láasce, a proto Vás prosím o radu do začátku.
Zaprvé by mě zajímalo, jestli je možně flashe možné vytvářet v jiném editoru, než je Adobe Flash builder, který je placený a má 300MB.
Druhá věc je prosba o nějaké odkazy, které nejsou mezi prvními pěti výsledky na googlu ale přesto rozhodně patří za povšimnutí.
Díval jsem se už na flash.jakpsatweb.cz, ale bez možnosti zkoušet si to hned v praxi to nemá moc cenu.
DoubleThink
Profil *
Darker:
jestli je možně flashe možné vytvářet v jiném editoru
Prakticky ne. Máš na výběr Flash (především pro grafiku a animace) a Flash Builder (pro RIA). Vzhledem k tomu, že Flex SDK je open source, můžou pro něj vznikat i jiné vývojové prostředí, než zmíněný Builder (Eclipse), ale nevím zatím o žádném kvalitním.
flz
Profil
Darker:
Existuje este SWiSH, ale tomu by som sa vyhol. V praxi som sa s ním nikdy nestretol, je to skôr na také "domáce kutilstvo"

Zameraj sa na starý dobrý Flash

malá poznámka: všetko je to platené :)
Darker
Profil
Takže pokud si to nekoupím, ve flashi si nezaprogramuju? A musím stahovat těch 300MB?
DoubleThink
Profil *
Darker:
Takže pokud si tyo nekoupím, ve flashi si nezaprogramuju?
Všechny produkty Adobe mají 30-ti denní zkušební období, pak je musíš koupit nebo ukrást.

A musím stahovat těch 300MB?
V případě Flashe je to necelých 900.
Darker
Profil
Aha. Tak to se asi budu muset pustit cestou java appletů. Nějaké rady ohledě těch? Jak začít atd?
flz
Profil
Darker:
Aha. Tak to se asi budu muset pustit cestou java appletů. Nějaké rady ohledě těch? Jak začít atd?
najlepšie bude, ak si založíš nové téma v príslušnej kategórií :)
Darker
Profil
DoubleThink:
pak je musíš koupit nebo ukrást.
Zjistil jsem, že flashbuilder poskytuje licentční klíče zdarma, pokud potvrdíte že jej nebudete používat ke komerčním účelům. Není tedy potřeba ho krást.

Omlouvám se, že křísím zombie, ale tahle informace mi přišla docela zajímavá.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0