Autor Zpráva
Klainer
Profil *
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Flash všeobecně.

Koupil jsem si knihu o flashy dostal jsem kni cd ... na ni jsem nasel ty
aplikace s flashem .... ruzne fora a ankety ...

Vubec nevim jak to pouzit proto jsem to upnul na tohle ftp skus te mi stim
poradit jak to uvest do provozu a jeste by me zajimalo k cemu jsou tam ty
jednotlive slozky ...

ftp.flash-klainer.wz.cz
flash-klainer.wz.cz
*****

Heslo smazáno moderátorem
Pokud se chceš zbavit svého účtu u WZ, tak ne prostřednictvím tohoto fóra
Klainer
Profil *
pls fakt nevim co stim
Hanz
Profil
Klainer
A co na tom jako nevíš? Všechno musí být v té knize!
Klainer
Profil *
To tam neni .... No jenom bych to chtel spustit .... Jak tu anketu sprovoznit prosim poradte .... nebo to tam zkuste na tom ftp sprovoznit diky
Hanz
Profil
Klainer
No tam to nerozjedeš. Alespoň jsem si nevšiml, že bys tam mněl někde složku PHP. Pro provoz potřebuješ ASP.NET, ColdFusion, nebo Javu. Takže za současných podmínek to nerozjedeš nikdy. Další věc je, že musíš exportovat ty fla do swf. Ale jak říkám všechno musí být v té knížce!
Klainer
Profil *
A jeste se chci zeptat ...
To je v každe složce anketa pro určitý jazyk ?

Nebo je to jako jeden celek ?
Hanz
Profil
Klainer
Je to celek. Ale mnělo by stačit tam mít jen složku se scripty od toho jazyku co používáš a potom by se to mnělo nějak nastavit i v tom flashi. Jinak co to je za knihu ve které není popsáno nejspíš vůbec nic??
Klainer
Profil *
je to kniha

FLASH MX Vytváříme dynamické aplikace .....

Aha a vy vubec nekde jak to nastavit ... Protoze asp a coldfusion moc teda neumim ....
Kdybych to mel jen tak spustit treba prec javu tak tam nevidím žádný indexový soubor kde by to bylo ....
Nikita
Profil *
Ahojky lidi.Měla bych na vás menší prosbu.Sehnala jsem od známého Flah disk ale nemá k tomu ovladač a ja jsem hledala na mnoha stránkách ale nemašla jsem nic.Prosim mohl by mi někdo poradit kde takový program najít?byla bych vám moc vděčna.Předem děkuji kdyby se někdo takový našel.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0