Autor Zpráva
bodyremover
Profil
neznate nekdo prosim prikaz, kterej pevne stanovi velikost okna?...tak aby nebylo mozne menit rozmer hotove animace .swf a .exe (woknous projektor).

dekuji
Hanz
Profil
bodyremover
Nic takového není.
kyklop
Profil
veliokost okna pevně nastavit nejde, jak píše Hanz, ale pokud potřebuješ ponechat původní velikost prezentace (ne tedy okna, které se maximlaizuje), pak požij tento script, který zapíšeš do prvního frame:

fscommand("allowscale", "false");
bodyremover
Profil
no to je presne to co nepotrebuju...:(...me proste vadi to, ze kdyz roztahnu animaci dvakrat tolik, tak sou v ni razem videt okraje napriklad ramcu a tak...nerikejte mi ze na tohle nikdo z macromedie nemyslel...
Noha
Profil *
Ahoj! Když se podíváte na můj web.. www.noha.borec.cztak tam mám tabulku obrázek tabulku (reklamu od wz nepočítám) no a mě se to zobrozuje v jedné rovině, ale na některých jiných PC se to zobrazí tak ze pravá tabulka je podtím zarovnaná na střed... ? Nevíte co s tím? - nejak nastavit něco jako pevnou velikost... treba tak jak je to tady... cyklo.matera.cz
Noha
Profil *
lidi tak uz to mam:-) jsem tam dal cele telo do div a tam jsem nadefinoval width a heigh ... tak aby se to vsem zobrazovalo stejne :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0