Autor Zpráva
KIDBV
Profil *
Prosím zoufale o radu. Snažil jsem se vytvořit nějakou stránku pro kamaráda v programu KOOLMOVES 5.1
Prosím nekamenujte mě za to, že se takhle stránky nedělají. Jen jsem si chtěl trochu osahat flash...

No v čem mám problém. Celou dobu co jsem to průběžně testoval jsem neměl žádný problém. Obrázky v hlavním menu jsou s průhledným pozadím a efekt je krásně rozjede viz první dva obrázky.



No a teď k problému: Až jsem spokojeně uložil poslední verzi a nahrál ji na web, tak jsem s hrůzou zjistil, že obrázky nemají průhledné pozadí a místo pěkného efektu se mi rozjíždí dva šílené obdélníky.



Ale ještě před hodinou to tam nebylo!

Když si pustím náhled v KOOL MOVES, tak to jede OK. Ale když dám export jak soubor SWF, tak ať na PC, nebo na serveru, pořád je to blbě. co s tím?

Prosím o odpověď. TEstoval jsem to i z jiného PC, ale je to stejné. Nepomohl ani restart nic.... HEEELP
KIDBV
Profil
Tak jsem to vyřešil. Neopravil, ale vyřešil.

Ten software si dělá záložní soubor, ze kterého pouští to prewiev. Takže jsem ho našel, pustil a ejhle, všechno v naprostém pořádku. Šlape to jako hodinky.

A co z toho plyne? Je lepší se flash naučit normálně, než se spoléhat na cizí software....
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0