Autor Zpráva
Mufna
Profil
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Flash všeobecně.

Zdravím všechny, kdož jsou ještě vzhůru, a prosím o radu. S Flashem začínám a tak jsem si z nějakého programu vydestiloval jednu animaci (MovieClip), která se mi hodí jako začátek celkové animace, kterou se chystám vytvářet. Bohužel nemůžu přijít na to, jak zařídit, aby se ten MC (je to jeden swf soubor) přehrál pouze jednou. Zbytek celkové animace ještě nemám vůbec vytvořen, ale tohle mě běhá, ale furt dokola. Zkoušel jsem různě použít stop(); do jednotlivých částí (layerů) MC, taky jsem zkusil vytvořit Scénu 2 a nějak (možná blbě) tam dát přechod na ní, ale buď to vůbec nezabralo a animace se pořád opakovala, nebo se naopak vůbec nerozjela. Abych řekl pravdu, vůbec nevím, co mám dělat. Předem díky, pokud někdo poradíte nebo alespoň nějak zareagujete a třeba mě odkážete na nějaký zdroj, kde bych se dozvěděl víc. Konkrétně bych ale potřeboval toto, tedy aby se mi jeden MC (resp. swf) přehrál jen JEDNOU.
Mufna
Profil
Tak už jsem to zatím nějak vyřešil.
dredie
Profil *
na posledni frame VEVNITR movie clipu dej akci stop(); - jinak pro akce si delej zlvastni layer uplne nahore.

D.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0