Autor Zpráva
dredie
Profil
Zdarec vscihni,
mam takovy zaludny problem - snazim se vytvorit flv s aboslutne bilym pozadim (v adobe after effects), nicmene z mne neznameho duvodu vsechna FLV, byt v autorskem prostredi majici barvu pozadi #FFFFFF, maji pri testovani swf barvu pozadi #FEFEFE - z tohoto duvodu bych to videl na bug flash playeru (ostatni barvy jedou f pohode, aspon co jsem namatkove zkousel), otazka zni jestli nekdo z vas nevi, jak na to, aby ta bila opravdu byla bila (a lanzu na komp fakt nechci :)

d.
XXX
Profil
Abych rekl pravdu, tak nevim, cim to je, kazdopadne kdyz koukam na barvu #FEFEFE, tak bych az rekl, ze je to jedno ;) A jestli je ten problem fakt jenom u tehle, tak bych pouzil treba #FFFFFE. Mi nerikej, ze tam uvidis rozdil ;)
dredie
Profil
XXX - no jednak ten rozdil jde videt (trochu), ale hlavni problem je v tom, ze abych se vyhnul nutnosti pouziti alpha kanalu, tak mam embed video s bilym pozadim a modem multiply... bohuzel kydz ta barva v embed video neni FFFFFF, tak zabarvuje pozadi (multiply igorouje jenom bilou), takze je to pak FDFDFD a to uz opravdu videt je... sakra
dredie
Profil
no zase tak moc to videt nejde, ale ja to vim tak me to s***e znas to :D
XXX
Profil
No si myslim, ze kdyz tam das #FFFFFE, tak to nikdo nemuze poznat ;) Jj, znam to :-D
dredie
Profil
Jo no asi to tak udelam a budu se modlit, ze lidi nemaj zaklibrovany monitory :) ono to totiz jde videt jenom nekde, co jsem zatim testoval
Hanz
Profil
dredie
Tak dej tu barvu i okolí a máš to.
dredie
Profil
Hanz: nemam, ptze na to video pouzivam multiply. Kdyz je tam jakakoli stopa barvy, tak multiply pak zabarvi to pod tim a je z toho jeste o neco tmavsi barva
Luba
Profil *
Ahoj mam flv videa v divu
CSS #obsah{
position:absolute;
margin:190px 0px 0px 0px;
width:530px;
padding-left:20px;
padding-top:15px;
height:285px;
border-left:1px solid silver;
border-bottom:1px dotted #606060;
background-image: url("images/pozadibike.jpg");
overflow:auto;
}

problem: v opeřě a v mozile to neni v tom divu?
když tak...
dik
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0