Autor Zpráva
peterb4
Profil
zdravim mam taky problem robim webstranku celu vo Flashi. Ked este nie je animovana a na casovej osi mam vsetko iba na prvom frame tak po vyexportovani je kvalita pekna ale akonahle zacnem pouzivat casovu os tak kvalita obrazkov sa znizi po vyexportovani. A skusal som dat bez komprimacie aj kvalitu JPG 100percent ale ani tak to nepomaha. Mne to predtym islo ale ja som znizil kavlitu na 35 percent aby som zmensil velkost a od vtedy do je take skarede aj kde dam tych 100 percent. Vopred dakujem lebo uz som v koncoch
Glad
Profil
Zkus PNG misto JPG
rednek
Profil
Obrazok ma 100 percent vzdy v tedy ked ho otvoris, takze si otvoril obrazok, zniliz jeho kvalitu o 35% (Teda teraz ma obrazok kvalitu 65% z povodneho). Ulozil si zmeny a program zavrel, ked si vsak ten obrazok znova otvoril, ratalo sa 100% kvalita obrazku za taka, aka bola ked si obrazok otvoril, cize stale 65% z povodneho obrazku. (Takze ak by si ho teraz ulozil znova o 35% menej, mal by uz len 30% z povodneho obrazka, ale 65% z pbrazka po otvoreni druhy krat.)
Aby si teda mohol povodnu kvalitu dosiahnut, musel by si obrazok zvisit nie na 100%, ale na 135%. Co sa ale neda a tak musis obrazok zrobit odznova :(
PNG by to teraz uz nevyriesilo, efekt by to malo iba ak by si ho hne po editacii ulozil namiesto .jpg do .png

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0