Autor Zpráva
D_C
Profil
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Flash všeobecně.

zdravím Vás. prohledal jsem celé toto vlákno s tim, že možná najdu co hledám ale nikoli a tak zakládám tento topic.
pravděpodobně to bude pro vás Flashare uplná hracka. Potřeboval bych poradit, jak vytvořit animaci vzbuzující dojem 3D oběktu, na který se můžete dívat z různých úhlů jako je tomu například zde: http://www.hasbro.com/transformers/en_US/shop/Action-Toy-Arena.cfm jedná se mi pouze o ten efekt natáčení onoho modelu do stran. chápu, že bude zapotřebí nafotit a upravit snímky modelu v onech úhlech a vytvořit nějaký vydeoklip, jen nevim jak vytvořit to, aby uživatel mohl natáčet modelem jak on potřebuje.
Díky za tipy a rady.
embee
Profil
D_C
jak jsi psal, jde jen o to udelat dostatek fotek (v tomhle pripade bych to videl na jednu fotku na cca 15 stupnu). Z toho si poskladas animaci - klasicky movie clip, do ktereho nasypes ty fotky tak, aby to dohromady udelalo animaci otaceni.

Pak uz de akorat o to naprogramovat to tak, ze playhead toho movieClipu se posouva v zavislosti na pohybu mysi - proste jakobys mysi dragoval playhead - tim docilis iluze otaceni.
D_C
Profil
mluvis na me cizojazycnou reci. :) no teprve to budu delat jsem v tom zacatecnik, takze to nejak skusim spatlat. diky za radu. :)
embee
Profil
predstav si to jako ja nevim treba video na youtube - to video je udelane tak, ze na nem mas otacejiciho se robota. Video zapauzujes, vemes ten progress bar nebo jak bych to nazval a dragujes - dopredu se ti video prehrava dopredu, dozadu se ti video prehrava dozadu.

Vzhledem k tomu, ze to video je cely pouze otacejici se objekt, vznika tak iluze, ze to otacis ty - ale ty jenom ovladas prehravani toho videa. V tom je cely trik.
D_C
Profil
jo to vim. :) jen ta druha cast je pro me spanelstina. :) jak to naprogramovat aby to chodilo tak jak potrebuju. ale diky za vysvetleni asi sem to spatne napsal. :)
embee
Profil
jo tak naprogramovat to - to uz musis mit zaklady... neni to tezky, ale z vody to taky neuvaris :)
D_C
Profil
to budu mit za ukol hned potom co si dodelam model RTDcka se skrinovou nastavbou. ;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0