Autor Zpráva
kocour63
Profil
Mám takový problém, velikost flash dokumentu mám nastavenou na 600x400.Na scéně mám ovšem objekt mnohem větší(kvůli přiblížení).Ten se mi potom celý objeví ve výsledné animaci.Ve starších verzích Flashe s tím problém nebyl.jestli si dobře pamatuji.Uměl by mi někdo poradit co s tím.
flz
Profil
nerozumiem s cim mas problem
kocour63
Profil
zobrazují se mi ve výsledné animaci . objekty , které jsou mimo plátno
embee
Profil
vetsinou je to problem nastaveni exportu flashe (mas nastaveno show all misto no scale napr.), dale pak muze byt problem v html (spatne rozmery swf objektu). Pokud ani pak se problem neresi, muzes vzdy pouzit masku.

Zrovna vcera jsem delal nejake banenry, kde grafika presahuje stage a nemel jsem s tim jediny problem.
kocour63
Profil
v exportu flashe nemám žádné takové nastaveni ("show all","no scale")????????!

html mám OK,tam se to zobrazi správně , já chci tento swf zobrazit jako externí swf v jiném swf.
No a tam se zobrazuje vše(i to co je mimo plátno)

Dále to s tou maskou, pokud by nebylo jiné řešení, tak to to mne nenapadlo , dík
embee
Profil
aha, tak pokud to nacitas do jineho swf, nacte se ti vsechno bez vyjimky, tam uz to jinak nez maskou asi neporesis.
kocour63
Profil
Díky za odpovědi.
Nemá to spojitost s načítáním do jiného swf, protože se to zobrazuje stejným způsobem i jako samostatný klip.
Ale zdá se mi někaký divný, že by nešlo určit rozměr animace,
nejde to nějak řict přes AS3?
embee
Profil
Ja ti moc nerozumim...

"html mám OK,tam se to zobrazi správně , já chci tento swf zobrazit jako externí swf v jiném swf.
No a tam se zobrazuje vše(i to co je mimo plátno) "

"Nemá to spojitost s načítáním do jiného swf, protože se to zobrazuje stejným způsobem i jako samostatný klip. "

nemas pocit, ze si tohle silne protireci?
kocour63
Profil
Nemám, protože....
Když otevřu html je to OK - TO ZNAMENÁ ŽE SOUBOR HTML(vytvořený při "publish") je OK,
ale soubor "swf", který načtu v jiném "swf" ne

Dobrá, dobrá, já myslel , že tady ve fóru existuje vůle,či snaha pomoc druhému.("nemas pocit, ze si tohle silne protireci?")

Jsme začátečník , co se týče Flash, možná jsem problém špatně popsal.
Ale fakt je ten, že mi jde o jednu banální věc, proč se mi v animaci zobrazuje to , co je mimo plátno a
jestli je možno udělat nějaký zápis v AS3 , aby tomu tak nebylo anebo existuje
nastavení pro export, které to zajistí (já jsem ho nenašel)

Přijde mi, že se tady řeší mnohem složitější záležitosti , náročnější na čas a nakonec se dobrá duše najde, tak já budu teda doufat
embee
Profil
No, ja uz ti prave psal, ze pokud loadujes jedno swf do druheho - coz je to, co tu popisujes viz

"soubor "swf", který načtu v jiném "swf" ne"

tak ten swf se ti vzdy natahne cely a musis pouzit masku aspon pokud ja vim (viz. muj prispevek tak o tri posty nahoru). Je pak tedy v zasade jedno, jak se zobrazuje jako samostatny klip.

Ten zbytek nebudu komentovat az na jednu vec - myslis, ze kdyby zde nebyla snaha nebo vule pomoct, resil bych to tu s tebou vubec? Zamysli se nad tim :)
kocour63
Profil
Dear embee,
já se TI omlouvám, včera jsem byl hodně nabroušený z práce, vůbec jsem si ani nevšiml, že TY si ten , který má zájem mi podat pomocnou ruku,
navíc jsem reagoval neúměrně, ale člověk už je bohužel takový.
Velice se Sorry!!!
No , nicméně řešení maskou se mi zdá takové jako "tonoucí se stébla chytá".
Ale i tak mockrát díky.
embee
Profil
kocour63
f pohode

Masky se neboj, je to celkem casto pouzivane reseni nejen ve flashi. Kdyz to s nimi neprehanis, neni to zadny problem ;)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0