Autor Zpráva
Boy
Profil
Taková malá blbost, co jsem zkoušel udělat svým selským rozumem, ale funguje docela dobře, i když má asi jednu chybičku..... co na to říkáte? Dám tam i .fla soubor, jestli budete chtít.

Kalkulačka

PS: Zapněte ji takovým malým tlačítkem On/off
Boy
Profil
Měly by fungovat numerická klávesnice při zadávání čísel do kalkulačky včetně operačních znamének jako +-*/ a enter a bacspacem.
Martin
Profil
Bral bych i ten .fla :) Jinak je pěkná, koukal jsem na ní už dřív.
DoubleThink
Profil *
Je to fajn, ale hodila by se spíš ta "vědecká" ;)
Hanz
Profil
Boy
Nějak se mi to nelíbí, ale nevím v čem :o(
Pár maličkostí:
>> To ovládání pomocí klávesnice (to mi vadí asi nejvíc)
>> Nejde zkopírovat to číslo (to bude asi tím že to nemáš textové pole, ale MC -> teda myslím si to)
>> Celke mě to překvapilo že to umí mocnit i číslo krát rovnáse (to je ovšem plus)
>> Bohužel umí jen základní a přitom přidat například goniometrické funkce by nebyl problém, protože je Flash umí.

Jinak je to fajn.
Luboš
Profil
Já to zkusil se Swishem, ale chtěl jsem to více dotáhnout a protože jsem zapomětlivej lajdák dak jsem přidal pár pamětí. http://kalkulacka.chytrák.cz
Luboš
Profil
http://kalkulacka.chytrak.cz mam na to čas jen po večerech tak tam mastím chyby, sorry.
Boy
Profil
Hazi...to proč se ti asi nelíbí bude spíš ta přehnaná jednoduchost nebo design, nemýlím-li se. Hlavně že funguje - to mi dalo kurňa práce vymyslet to......ještě ty další funkce a můžu na tom počítat příklady do matiky, avšak.......
Boy
Profil
Hanzi....

1. To zkopírování hned opravím...a asi tě překvapím, protože to není movieclip, ale normální dynamické textové pole....hned ho jdu změnit na selectable

2. Ani bys netušil, jak jsem to zrobil.....úplně lamersky pár podmínkama.

3. Další funkce, aby to byla vědecká kalkulačka bych rád přidal, jenže by mi s tím někdo musel pomoct, protože já jsem jaksi teďka vyšel z osmý třídy a to pokud vím se ještě nebere.....nevím jak u vás....

result: Jestli někdo chce ten .fla soubor, tak tu napište svůj mail, nebo pište na xhon@seznam.cz

Mimochodem Luboši........ Ta tvoje kalkulačka je absolutně nepoužitelná...zkoušel jsi na ní něco počítat? Třeba takový jednoduchý příklad 45+5+78+2? Ono to spočítá, že je to 45+2, tedy 47, takže by se dalo odvodit to, že to prakticky počítá jen s dvěma čísli. TEnto problém jsem řešil také, a nakonec jsem na to přišel....... jde to udělat jednou specifickou podmínkou, ale nejsem si jist, zda to půjde i ve Swishi, protože ten já vůbec neznám a ani nechci poznat..... až to vykutíš tak, že ta tvoje "vědecká kalkulačka" pojede bez chyb, tak mi napiš a potom bude pro mě Swish důstojným programem...neber si to osobně.... TAkže uděláme takovou zkoušku Swishe versus Flashe ne?
Luboš
Profil
Jde to taky, jenže já potřebuju zaentrovat každý výsledek kvůli paměti. ale zkusím to tak, že se výsledek vždy objeví na prvním místě displeje a až konečný výsledek po zaentrování půjde do paměti.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0