Autor Zpráva
Amatersshopem
Profil *
Dobrý den,

chtěl bych Vás poprosit o radu. Potřeboval bych si znovu a pořádně nakreslit firemní logo v Photoshopu



Text snad zvládnu, ale poradil by mi někdo jak tam nakreslit to okénko a stříšku ??
Zápasím tu s photoshopem uz asi 3 hodiny a nedaří se :-(

Děkuji :-)
panther
Profil
Amatersshopem:
Zápasím tu s photoshopem uz asi 3 hodiny a nedaří se :-(
to moc dlouho není, nemyslíš?

ale poradil by mi někdo jak tam nakreslit to okénko a stříšku ??
já s photoshopem taky moc neumím, proto bych to kreslil asi štětcem. Zrovna tohle by se, myslím, dalo.
Petr ZZZ
Profil
Photoshop je komplexní program, ale za 3 hodiny se s návodem můžeš alespoň nějaký ten základ naučit (na tvůj účel by základ měl stačit). Princip je ten, že v paletě nástrojů (hned v prvním obrázku: A) vybereš nástroj a s tím pak pracuješ. Na různé účely potřebuješ různé nástroje. Jednoduchý nástroj je v paletě A hned vlevo nahoře, tím se vybírá obdélník. Klikneš na nástroj a pak jedeš myší po obrázku. Vybraný obdélník pak můžeš třeba naplnit nějakou barvou.

Google zná spoustu dalších návodů.
mckay
Profil
Amatersshopem:
Udělej dvě textové vrstvy, dej je od sebe tak, aby si mohl něco narvat mezi ně. Potom to můžeš udělat buď tak, že si definuješ vzorek, který ti po překrytí vytvoří mřížku (když zahledáš na interval.cz, tak najdeš) a tam, kde chceš vytvoříš obdélník o požadované velikosti a překryješ ho vzorkem, nebo potom druhou možností je stáhnout si nějaký "shape". Ta mřížka mohou být dvě čáry, nebo zase shape.
fandaa
Profil
Amatersshopem:
Já bych vložil klasický text, který by obsahoval "<" nebo ">", zvětšil, transformoval, otočil a hotovo.

Edit: Platí pro tu stříšku samozřejmě.
Michal1222
Profil
Myslím si, že to není težká práce, stačí být šikovný, přibližně práce na 10-15 min.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0