Autor Zpráva
Maruz11
Profil *
Pro všechny tvůrce grafických návrhů si dovolím nabídnout možnost fotografií zdarma: http://picturefrog.com
Stáhnutí je zdarma, možnost použít pro osobní i komerční účely. Fotografie jsou ve 300 DPI, formátu .jpg.

Každou chvíli přidáváme nové kousky, ať slouží :-)
Podpořit nás můžete kliknutím na některou z googl reklam, nebo dobrovolným příspěvkem přes paypal.

Děkuji
janbarasek
Profil
Maruz11:
Podpořit nás můžete kliknutím na některou z googl reklam
Víš, že vybízení uživatelů ke kliknutí na reklamu je zakázané a bere se to jako podvrh reklamního systému? Pokud se na to přijde, tak ti mohou zrušit účet a žádat náhradu za ušlý zisk. Cílem reklamního systému je zachování přirozeného běhu reklam, nikoli umělé klikání. Ihned tuto výzvu prosím smaž.
Taurus
Profil
Maruz11:
Díky, to se bude hodit, přidám si do oblíbených.

Moderátor Chamurappi: Odmazáno „Zalez.“ cílené na janbaraska, a navazujících pět příspěvků o ničem a o tom, zda by se měly smazat.
pcmanik
Profil
janbarasek:
Ale on nás na nič nevyzýval, len nám oznamoval možnosť akou ho môžme podporiť keď budeme chcieť. A google pokutu nevymáhava len jednoducho zmaže účet. Mne to tak raz urobil, aj keď neviem prečo ale kvôli 5 eurám sa s nimi nebudem dohadovať.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Maruza11:
Fotografie jsou ve 300 DPI
Pokud u fotek neuvádíš velikost v palcích nebo v jakýchkoliv jiných fyzických jednotkách, tak je zmínka o DPI nesmyslná, ne? Počet pixelů na palec mi nic neříká o kvalitě, zajímají mě rozměry v pixelech a ty jsou u různých fotek různé. Možná bys je tam mohl uvádět místo nepříliš zajímavého počtu stažení. Jedna z fotek má 800×533 pixelů, jiná 5120×2880, to je docela velké rozpětí kvality.
Maruz11
Profil *
Chamurappi:
Pokud u fotek neuvádíš velikost v palcích nebo v jakýchkoliv jiných fyzických jednotkách, tak je zmínka o DPI nesmyslná, ne? Počet pixelů na palec mi nic neříká o kvalitě, zajímají mě rozměry v pixelech a ty jsou u různých fotek různé. Možná bys je tam mohl uvádět místo nepříliš zajímavého počtu stažení. Jedna z fotek má 800×533 pixelů, jiná 5120×2880, to je docela velké rozpětí kvality.

Dobrý nápad, díky. To tam kolega nejspíše omylem nahrál náhled :-) dneska to opravím. Jinak fotografie jsou vždy originály s foťáku - tzn. 3000px+ větší strana.
Radek9
Profil
Maruz11:
Web pěkný, asi to čas od času využiji. Díky za sdílení. ;-)

To tam kolega nejspíše omylem nahrál náhled :-)
Pak by možná neuškodilo do administrace aspoň napsat upozornění, pokud je rozměr obrázku pod určitou hodnotou. Člověk by si toho všiml hned a mohl to opravit.
Marschmallow
Profil
Maruz11:
Web je pěkný, asi ho také občas využiji. Tedy pokud nebude zpoplatněn ;)
Maruz11
Profil *
Fotografie přidávané i do budoucna budou absolutně zdarma - podmínky využití se také nezmění :-).
Děláme to pro radost, pouze jako malý bonus dáváme možnost (převážně zahraničním uživatelům) donate přes paypal a pro všechny uživatele reklamní bannery.
Vic už lidi otravovat nebudeme :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0