Autor Zpráva
Cifro
Profil
Chcel by som vedieť, čo si predstavujete pod pojmom "old-school grafika". Niektorí hovoria, že Ivana Bednářová robí weby s old-school grafikou. Podľa mňa Iva robí veľmi kvalitné grafické predlohy a veľa som sa od nej naučil.
Aká je to podľa vás old-school grafika??
Catlover
Profil
ja som si ako old school vzdy predstavoval nieco stare a extremne jednoduxe. Napr. ked je graficke tlacitko a je cele take istej farby bez gradientu, len cisto textove logo (ciernym timesom pisane) a...
thingwath
Profil
Řekl bych, že tady se ta old-school grafika myslí právě opačně. Z poslední doby tam už má relativně použitelné návrhy, ale když si to projdete, objevíte docela dost přezdobených příšer s kopicema samoúčelné, zbytečné a k tématu nic neříkající grafiky, což je to co si pod tím pojmem představuju.
Cifro
Profil
Old-schoolová grafika je podľa mňa toto: http://interval.cz/clanek.asp?article=3487.
Je to môj starší projekt. Prečítajte si aj komentáre pod. Teraz má tento web novú grafiku - neviem či je lepšia alebo nie ale mne sa páči. Celkom sa mi to podarilo.
enoice
Profil
IMHO Old-school je styl ktery delaj nektera lepsi studia, neni to neco nepovedeneho, zastaraleho atd, je to neco co vypada jako stary radio z 60. let, proste styl ktery vychazi z tehto dob :)

ale rikam ze je to jen muj nazor, ale nejspis old-school bude pojem ktery pro kazdeho znamena neco jinyho...
llook
Profil
Grafikou se šíří různé trendy. Jakmile trend odezní, zařadí se do škatulky old-school. Až po delší době se dostane do škatulky retro.
Kde začínají a končí současné trendy, old-school a retro, na to má každý svůj názor, exaktně to moc vyjádřit nelze.

Weby s přezdobenou grafikou a spoustou beziérových linek dnes ustupují ve prospěch rovných rámečků (někdy zaoblených) s přemírou gradientů a hover efektů. Takže je lze považovat za old-school.
Streamer
Profil
old school je proste stara skola, tazko to uplne definovat ale old scholl dizajn sa da vidiet napriklad na weboch nejakych americkych raperskych cernochov, mierne spinave, mierne komunitne a hlavne pisma byvaju velmi brandove......

old school nieje vobec retro co pripomina nejake 60. roky, je to skor styl ktory je starsi ale stale ma co povedat.... proste demonstrujem to na tomto obrazku :-) proste old school stara skola
Bubák
Profil
Tak budeme říkat dnešní grafice za 10 let.
Streamer
Profil
Tak budeme říkat dnešní grafice za 10 let.

ano, aj tak by sa to dalo povedat
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0