Autor Zpráva
kleffik
Profil *
Přečetl jsem si článek na jednom blogu o prodeji fotek a hlavně grafiky na fotobankách, zkusmo jsem se zaregistroval a poslal jim tam několik fotek a obrázků, co jsem vytvořil ve Photoshopu a Illustratoru a teď jen sedím, koukám a počítám dolárky (zatím mě to neuživí, ale vyvíjí se to slibně). Nemám nad sebou žádný nespokojený klienty, netlačí mě žádné termíny a ty kresbičky pořád vydělávaj a vypadá to, že i v budoucnu budou. Včera mě totiž vytočil jeden klient, pořád se dělaly na mém navrhu nějaké změny až z toho zbyl s prominutím "vyblitek", který si nedám ani do portfolia... Kašlu na to, a jdu do fotobank!
habendorf
Profil
"Jako ten chlápek co skočil nahatej do kaktusů."

"He?"

"Prostě mu to v tu chvíli přišlo jako docela dobrej nápad."

(volně podle 7 statečných)

Jinými slovy, jsme rádi že to víme a co my s tím?
belial
Profil
kleffik
Takové zvěrstva taky nedávám do portfolia ... a není jich málo. Mám i jednoho borce, kterému jsem dělal stránku už po páté tento rok :) .. vždycky se mu přestanou líbit, i když ostatní jsou nadšeni :) Pokaždé ale zaplatil.
Railbot
Profil
belial
Tak to je ideální zákazník, ne?
Fiero
Profil
kleffik

A víš, že jsem nad tím taky přemýšlel? Co chvíli si něco čmárám v illustratoru či photohopu a aby mi to jen tvrdlo na disku a nechalo se obdivovat rodinou?

Mrknu na článek a něco zkusím vyšpěkulovat, děkuji za pošťouchnutí. Když to nebude sypat moc, aspoň si nebudu muset dělat starosti o nákup plen v 70-ti letech.
j.k.
Profil *
bych doplnil, že o fotobankách existuje celý web & v tamní [url= http://www.mikrofotobanky.cz/forum/index.php]diskusi[/url] je plno zkušeností

habendorf fotobanky mají affilate programy, takže modří už vědí, proč to tu čteme ;-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0