Autor Zpráva
OnZ
Profil
Zdravím, mám jeden dotaz. Vím že je to blbost ale mě tato otázka docela trápí. Naprogramoval jsem si pár aplikací, zatím běží jen tak a chtěl bych je dát jako aplikace na web. Udělat pro ně běžné stránky s popisem atd.... . Nejže já a webdesing to nejde dohromady. Můj mejhezčí výtvor je toto(je to jen ukázka. Webdesing mi nejde, chtěl bych se zlepšit ale pořád to není ono. Potřebuji zprovoznit párek aplikací a nevím do jakého desingu je zapracovat.
Nabízí se otázka: Zda použít šablony?
Já bych je asi vzal ale odrazuje mě faktor, že aplikace samotné slouží jako moje reference a mít za referenci šablonu nevipadá dobře.

Prosím o každou radu a námět k přemýšelní.

Předem díky
Falcon
Profil
OnZ
Ano
OnZ
Profil
Falcon
A myslíž že bych to potom mohl uvádět jako referencí? Samozdřejmě že funkčnost a ne desing. Přijde mi to jtakové blbé/ostudné obzvláť pokud uvadím tuto referenci když po mě někdo něco chce za peníze.

Co si o tom myslíš/myslíte
Měsíček
Profil
Reaguji na OnZ:

Ne.

<ot>
Jinak "nevipadá" a "o mě", koho máte z češtiny?
</ot>
Nox
Profil
Ano, ale dostatečně výrazně uveď, že nejsi autorem šablony

A také dostatečně důrazně uveď obecně že tvoříš pouze ty aplikace

A také podle povahy tvých aplikací a licence (nebo jak to nazvat) šablony - pokud je s tvými aplikacemi spojená
nějaká komerce, zjisti si, jestli je možné danou konkrétní šablonu k tomu využít (resp. nevím jak časté to je
u šablon, ale v podstatě jde o standardní postup při využití něčeho bezplatného pro komerci, jelikož bezplatná
řešení jsou často limitovaná bezplatným využitím)
Falcon
Profil
OnZ
Podľa toho o čo ti ide.Ak chceš ponúkať služby alebo sa aspoň ukázať v najlepšom svetle tak si najmi webdesignera ale inak stačí šablona
Nox
Profil
Záleží na kvalitě webdesignera tvýho a té šablony, někdy může být lepší i ta šablona;)

A samozřejmě nabízet jen ty služby, které si schopen zvládnout aspoň na nějaké úrovni
OnZ
Profil
Falcon
Nox
Děkuji. Ano, nenabízím webdesing ale jen tvorbu aplikací RS e-shopů ard.... . Samozdřejmě i zakladní tvorbu webu, ale jen v případě že mi zadavatel řekne co a jak chce. Ne že by mišlo kódovat ale nebaví a nejde mi vymýšelt to :)
Nox
Profil
OnZ
Už to naznačil Měsíček

Ještě než začneš cokoliv dělat, tak se hned teď vrhni na češtinu
...upřímně pokud bych si u někoho chtěl něco udělat a napsal by mi
tímto stylem, tak bych bych si rychle našel někoho jiného
Dranel
Profil
OnZ
Pár postřehů:
- Nepíše se webdesing, nýbrž webdesign, popřípadě web design
- Měl by sis nastudovat něco o gramatice, typografii a stylistice. Zejména pak interpunkci a mezery s ní související. Ostatně i na webu je hlavní obsah.
- Doporučuji přidat si do FF Kontrolu pravopisu, dost to pomůže.

Jinak abych také řekl něco k tématu. Myslím, že pokud jsi grafický antitalent jako já a přesto chceš nabízet své služby z oblasti webdesignu, měl bys design tvého webu předat do rukou nějakého grafika. Dobře si však zjisti, jak svůj um ovládá, aby opravdu výsledek nebyl horší než volně stáhnutelná šablona. Dobrý design zahrnující vše, co design zahrnovat má, také pochopitelně něco stojí. Buď budeš muset na začátku obětovat pár tisíc na rozjezd, nebo to vyřešit nějak jinak. Věřím, že na řešení tobě padnoucí již určitě přijdeš ;-)
svasik
Profil
OnZ
Mým názorem je, že reference nepředvede jen obsah, ale i sama o sobě prozradí co vlastně dokážeš. To znamená že buďto si sežeň grafika, který ti bude doplňovat tvé nedostatky k dokonalosti, nebo předveď svůj nápad, který se zajisté někomu (asi ne všem) zalíbí.
Používat jako referenci šablonu je podle mě naprostá kravina.
OnZ
Profil
svasik
Špatně jsi mě pochopil, já neříkám, že tu šablonu budu uvádět jako referenci já jako referenci referuji pouze obsahovou a aplikační část webu

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0