Autor Zpráva
Lexter
Profil
Rád bych slyšel vaše připomínky.

blackhawk
Profil *
Nelíbí, zvolil bych jiné barvy a ty tlačítka my taky my moc compovou představu neudělaj - chtělo by je dotáhnout do konce.
joe
Profil
Lexter
Nápad dobrý, ale jako blackhawkovi se mi nelíbí barvy, co třeba černo červeně? :) Jinak nevypadaly by ty klávesy líp, kdyby byly od sebe?
OnZ
Profil
Lexter
Mislíš, že se to hodí k jejich webu? Mě se osobně víc líbí jejich dočasné. A jak už řekli možná by nebylo na škodu volit trochu jasnější a pozitivnější barvy. Samozdřejmě pokud budou měnit celý desnig nebo dělají nový ( asi jo ) Možná by to šlo.
Hitman
Profil
Onz
Které dočasné myslíš? Chtěl jsem nový logotyp, ne celé logo na hrynapc.net. Starý logotyp můžeš vidět na http://mafia2.hrynapc.net v levo nahoře(modrý logotyp).
Design budeme v nejbližší době měnit (snad).
Tomasds
Profil
Čtyři šipky se mi líbí, text by možná mohl být ztvárněn nějak nápaditěji.
Měsíček
Profil
Když nejsou jednotlivé klávesy od sebe odděleny, splývá to do jediného pomyslného obrazce - a to podle mého skromného názoru není dobře.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Měsíčka:
Když nejsou jednotlivé klávesy od sebe odděleny
… tak to připomíná herní konzole.
grimword
Profil
bile sipky 'nahoru' a 'dolu' nemaji spravny sklon vzhledem k podkladu
pantondavo
Profil
1 – Lepší než stávající modré logo to nepochybně je:D
2 – Jen mi tam chybí něco nového, něco, co by logu dalo šťávu (i když upravenému textu, i přes obyčejný font, se to trochu daří, až na minimální prostrkání "h" a "r"), něco jiného než tlačítka, nebo joystick.
3 – Barvy se mi líbí, vyjadřují jistou agresivitu při hraní her, je to dynamická barva, plná síly.

Celkově mě osobně neupoutalo, tím nechci říct, že se mi vůbec nelíbí, ale rozhodně máš na víc.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0