Autor Zpráva
Lexter
Profil
Pomalu pronikám do 3D grafiky (je to ohromná zábava) a k tomu jsou zapotřebí sketche, tak třeba tento. Rád si vyslechnu názory. Moc jsem se s tím nemazal, v D to bude ale pruda.

kletely
Profil
Lexter
Zdá sa mi že ten nos je taký nerealistický.
Lexter
Profil
kletely
Je takovej rozpláclej to jo, zdokonalím :).
Minnoc
Profil
Tak celkový dojem je dobrý. Na první pohled velmi pěkné...ale při hlubším zkoumání se něco najde :)
1) ten obličej působí tak nějak nesouměrně...třeba je to úmyslné, ale na mě to působí zvláštně
2) každé ucho má "jiný" tvar a je jinak vysoko, to ale asi dělá ten sklon obličeje
3) a poslední, ta ústa jsou nějak "zvláštně" umístěná a mají divný sklon
Toť můj názor
Nox
Profil
Vzhledem k tomu že je to stylizace, tak k tomu asi není moc dodat...bude se to díky tomu o něco jednodušej dělat

Minnoc
nesouměrnost je důležitá složka realističnosti - v podstatě nikdo nemá souměrný obličej, každá polovina hlavy se často liší
a často se liší hodně - však si zkus zakrýt vždy jednu půlku u různých fotografií, možná budeš překvapen
Lexter
Profil
Nox
I tak to bude náročné, co se týče 3D, jsem ještě miminko.

Nox
Profil
Hehe, myš je fakt dobrá (trochu tlustý ocas uprostřed, ale to se doladí pak)
oogi
Profil
Lexter
Můžeš jít kreslit karikatury na Karlův most :)
Ten nos, jak již psal kletely je dost nerealistický - správně by měly okrajové linky nosu končit přibližně v obočí.

EDIT:
Myš už je lepší, ale ty uši jsou možná až moc velký plachťáky...
Lexter
Profil
oogi
Čím větší, tím lepší :D.
kletely
Profil
Lexter
Tá papula je nejaká zvlášna(moc tučná). Oči sú divne „natočené“. Inak pekné
oogi
Můžeš jít kreslit karikatury na Karlův most :)
:D
Lexter
Profil
Tak takhle to vlastně vypadá, co jsem si k tomu sedl :D. Jen tak abyste viděli nějaký progress. Jsem ještě hodně malej pán :D.

Jimmy Hayek
Profil
Lexter
Ty bláho, celkem mi naskočila husí kůže... :-D No, vypadá to zajímavě, ikdyž musím říct, že tvé minulé výtvory se mi líbili víc... :)
Lexter
Profil
Jimmy Hayek
Copak jsem někdy něco dělal ve 3D? :) Tohle je vlastně poprvé co jsem si sedl ke sculptu. Rád bych to ukázal otexturované, ale tam ještě plavu :D.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0