Autor Zpráva
Barts119
Profil
Dobrý den založil sem si web něco jako herní portál. Tak by mě zajímalo co by ste od takového portálu očekávali? Mě opustila veškerá kreativita. Doména je keygam.eu tak sem i vymyslel slogan: KeYGame - Klíč do světa her. Jenomže já nechci jen kopírovat už známe weby s hrami jako bonusweb a abcgames chtěl bych něco vyjmečného. Tak se ptám vás uživatelé internetu.
tiso
Profil
Barts119
1. "Gaming portálov" je veľa, nemá význam začať robiť nový. Skôr vymysli niečo, čo tu chýba.
2. podľa tvojej prechádzajúcej témy nemáš dostatočné skúsenosti na tvorbu takého portálu.
Barts119
Profil
Co nebudu vědět na to se zeptám tady nebo mi to nakoduje sestřenice
tiso
Profil
Barts119
3. viď bod 1.
Nox
Profil
Barts119
Co nebudu vědět na to se zeptám tady nebo mi to nakoduje sestřenice
:)

A ta výjimečná věc je stěžejní aspekt tvého projektu, takže je zvláštní, že něco takového už nemáš připravené

...můj negativní přístup pramení z toho, že vidím minimální přispění z tvé strany, zatímco všichni
ostatní by ti měli vymyslet a vytvořit projekt a ty profitovat...
Barts119
Profil
Tak asi takhle. Hlavní nápad už mám jenomže to bohužel nestačí (nebo si aspoň myslím že mi to nestačí) web už mám z větší části hotovej (Nebo spíš tede vzhled prtože jedu na php-fusion).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0