Autor Zpráva
mordav
Profil
Zdravím, v příštím měsíci (ano, leden 2010) plánuju rozjet CSS galerii, ale protože ovládám trochu jen HTML a CSS, touto cestou bych chtěl najít nějakého šikovného kódera.-vhodné i pro studenty, nevyžaduju fakturu.
Šlo by o klasickou CSS galerii, třídění podle kategorii, data přidání atd. Dále nějaký žebříček-nejlépe hodnocené designy. Chci, aby se po kliknutí na daný náhled stránky objevili podrobnější informace - odkaz na stránky, autor, datum přidání a komentáře k webdesignu. A ještě jedna věc - bude to dvoujazyčný web - česky/anglicky - takže nějaké přepínání.

Reference posílejte na mail: morcinek.david@seznam.cz

Co nabízím: - peněžitou odměnu - ne nějak závratnou, mám na to připravené 2000Kč - ano, je to málo , ekonomická krize je krutá:-D . K tomu nabízím třeba umístění reklamy na tomto webu na 1-2
roky.
-spolupráci na dalších projektech či zakázkách.

Jestli máte nějaké dotazy, tak pište do tohoto vlákna, určitě odpovím ;)

Moderátor DoubleThink: Titulek „šikovný kodér“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
matthew
Profil
mordav:
Jde opravdu pouze o kódování, nebo i o grafiku nebo programování?
mordav
Profil
Grafiku si dělám sám, dotyčná osoba by měla umět html, css a php.
shadyyx
Profil
Omlouvám se, rád bych své služby nabídnul, ale za 2000 Kč bych MAXIMÁLNĚ nakódoval šablony (HTML + CSS pro ca 4-5 stránek). Pokud požadujete i programování (PHP) což je ze zadání zřejmé, musíte doufat, že se ozve někdo, komu se hodí takováto reference (a žádné nemá), nebo někdo s charitativním duchem.

Pokud by jste odměnu minimálně zdvounásobil, já bych se pokusil zdvounásobit svého charitativního ducha a možná bychom se dohodli... V takovém případě mě kontaktujte na mailu poptavka[at]krajcar.net .
mordav
Profil
Zdravím, no jak už jsem psal, finance jsou trochu omezené, ale i přesto už se ozvalo pár lidí, kteří mají zájem ;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0