Autor Zpráva
none
Profil
Dobrý den, prodávám jednoduchý redakční systém, který je navržen tak aby byl co nejrychlejší.
Zde je live demo ukazka.

http://www.phplamer.wz.cz/weblog/admin

Prihlasovaci udaje:
Jmeno: jmeno
Heslo: heslo

tady vystupni stranka weblogu:
http://www.phplamer.wz.cz/weblog

Cena 5000CZK.

Kontakt: telefon: 732446071, email: pbutkay@gmail.com, icq: 8689237
Moderátor Alphard: Opraven překlep v odkazu.
shadyyx
Profil
A nechtěl bys nejdřív OPRAVIT to alertem vypisované XSS předtím, než něco nabídneš k prodeji???
Taky alerty přímo v administraci...a ta přesměrování přímo z adminu do frontendu?

BTW, ta "výstupní" stránka weblogu mi přijde děsně podobná s tím, co jsem včera opravoval jednomu uživateli...

FYI, já bych za takový systém (a zvlášť v dnešní době opensource) nenabídl ani symbolickou 1 Kč.
Knoflicek
Profil *
Ono se jde odhlásit, aniž bys byl přihlášenej, dobrej CMS :D a cenu má tak 50,- Kč, ne 5000
Enyeus
Profil
Vyjmenuj důvody proč bychom měli kupovat ten tvůj. V čem je lepší (kromě rychlosti), co nabízí jiného než ostatní opensource?
fuckin
Profil
none:
Tak to je síla. Doufám, že se pouze jedná o blbý vtip.

K tomuto nemám co dodat. To nemá ani hodnotu 1 Kč, natož pak 5k.
Lexter
Profil
A co kdybyste drželi zobáky? Zjevně se nesnažíte varovat kolemjdoucí zákazníky, ale jen si napumpovat ego. To by pak vypadalo jinak.
fuckin
Profil
Lexter:
Chceš tím říct, že ty jsi to plánuješ od něho koupit? A nebo cena ti přijde odpovídající kvalitě?
Lexter
Profil
fuckin:
Nehodlám, ale taky si nehodlám mastit ego přiblblými hláškami a vytahovat tuhle blbost nahoru. Tečka.
pEeLL
Profil
ja bych jen dodal ze pokud to podle shadyyx, Knoflicek, fuckin ma hodnotu do 50kc tak vas 3 rad zamestnam. a ohledne dulezitosti ochrany proti xss v administraci bysme mohli asi taky dlouho debatovat.
Matty
Profil
pEeLL:
ohledne dulezitosti ochrany proti xss v administraci
Kdyby v administraci...
Chceš se bavit o ochraně proti XSS u komentářů?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0