Autor Zpráva
shadyyx
Profil
Dobrý den.

Nedělám to rád a ani pro dobrý pocit. Chci jen informovat další potenciální zhotovitele či programátory, kteří by se zajímali o práci pro p. Romana Melíška (či firmu Monumental s.r.o.), že poté, co odvedete svojí práci (s kterou jsou spokojeni a je odevzdaná řádně a načas), přestanou komunikovat a nezaplatí Vám.

Zhotovil jsem pro firmu Monumental platební bránu pro web jejich klienta. Vystavil jsem fakturu (až po předání a schválení) se splatností 14 dnů. Po dobu tří týdnů p. Melíšek nekomunikoval, potom se ozval a omluvil (nebo vymluvil?) se, že byl 2 týdny "mimo republiku". Poté přislíbil peníze zaplatit. Nestalo se tak ani po dalších čtyrech týdnech, navíc p. Melíšek přestal úplně komunikovat.

Doufám, že je to dostatečný důvod pro nezájem o poptávky firmy Monumental či p. Melíška.


Pokud máte někdo jiný názor, spolupracovali jste s firmou Monumental či p. Melíškem a platili řádně, dejte mi vědět zde do vlákna.

Děkuji za pochopení.
Afrod
Profil
Já mám také podobnou zkušenost, ale ne s panem Melíškem. Dal sem firmě fakturu se splatností 14 dní a také nic. Peníze dorazili po mesici a cvtrt na můj účet a nyní se to opakuje. Pokud shadyyx nejsi plátce DPH a dáváš fakturu firmě, měl by si dát splatnost alespoň na 25 dnů, jinak se komunikace a vřelého chování nedočkáš.
Kcko
Profil
shadyyx:
Ješte bych onoho pána pohanil na webtrhu.
shadyyx
Profil
to Afrod: ano, plátcem DPH nejsem, přesto si myslím, že jelikož po potávajících nežádám zálohu a fakturuju až po odevzdání práce, je 14 dní úplně normální a běžná doba k proplacení faktury. Nešlo o žádnou horibilní sumu a naklikání platebního příkazu v internetovém bankovnictví netrvá déle než 3 minuty. Mnozí programátoři fakturjí ke dni, kdy začali na zakázce pracovat a práci neodevzdají, dokud nemají zaplaceno. Možná se toho chytnu i já.
to Kcko: Neměl jsem v úmyslu p. Melíška či jeho firmu hanit, chtěl jsem jen informovat a případně se dovědět od Vás další podrobnosti. Na p. Melíška jsem získal kontakt zde na Diskusích, nemám proto důvod jít s tímto i na Wbetrh (možná jen kvůli informování webtržníků, ať si dávaj pozor?).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0