« 1 2 »
Autor Zpráva
lm
Profil *
Moderátor Chamurappi: Související: Sháním grafika pro plakát.

Pozor na človeka, ktery zde mel poptavku tvorby plakatu. Jednalo se o plakat pro filmiky.net.
poslal jsem nahled a dohodli jsme se na 500 kc... prvni co se mi zdalo podezrele byla vymluva ze mu zablokovali internet banking ze odesle v pondeli z banky a ze posle scann platby. rekl se,m si ok... mPondeli pise ze penize poslal aloe ema cas udelat scann... Penize dodnes nikde. a ted mu pisu mail na ktery sem mmu mimo jine posilal i nahled a prej ze si u me nic neobjednal a ze sem treti clovek kdo mu tohle pise... tak koho jeste napalil
Plaváček
Profil
lm:

Piš, prosím, s diakritikou, kdo to má po tobě luštit.
Michal1222
Profil
Musím také upozornit, že si od našeho studia objednal také plakát za 1.399 Kč, provedl závaznou objednávku, následně mu byla vystavena faktura.
Která měla být zaplacena do dnešního dne. Zákazníkovi byla zaslána výzva k úhradě faktury, prozatím se neozval.
Jestli, že nebude uhrazena faktura za provedenou práci, bude podáno trestní oznámení na tohoto člověka.

S pozdravem Michal Mervart
Plaváček
Profil
Michal1222:

Trestní oznámení je nesmysl, lepší cesta je třeba toto: http://www.dtest.cz/navrh-na-vydani-platebniho-rozkazu
Michal1222
Profil
Děkuji za radu, poradím se ještě s pravníkem a zahajíme patřičné právní kroky.
lm
Profil *
muze se vyjadrit sam Michal Široký?
Michal1222
Profil
lm:
Také bych rád slyšel jeho vyjádření.
lm
Profil *
v predchozim vlaknu se vyjadril ze to byla jeho mladsi sestra..... ty jsi rikal ze jste vystavili fakturu.. to vam rekla jeho sestra i fakturacni udaje :-D ?
lm
Profil *
odkud je? premylsim o navsteve.. je to sice jen 500 korun ale nemam rad takove s prominutim ******
__construct
Profil
lm:
odkud je? premylsim o navsteve
WHO.IS
pozdrav ho ;-)
//edit: Predpokladám, že na jednej fotke je on - možno ho ľahšie identifikuješ..
Michal1222
Profil
lm:
Prosimtě přidej si mě na icq: 562-512-361

Nějak se domluvíme:)
weckho
Profil
Od nás si objednal realizaci webu. Dosud jsme jej nedokončili, ale poté, co tady čtu, asi ani nedokončíme.
jablon
Profil
Proboha, naučte se vybírat zálohy. Pokud vám takovej člověk bude dělat problémy se zálohou tak od něj ruce pryč.
lm
Profil *
weckho: me rikal ze pro nej nejaka firma dela web za 9000.. to jste vy?
michalsiroky
Profil
Už jsem sem jednou psal, že já jsem si nic neobjednával.
Nemáte žádný důkaz, že jsem si já nějaké plakáty atd.. objednával.
Je to jen Vaše "blbost", že jste naletěli mé sestře... Měli jste si říct o zálohu... je jí 12 let tak by vám nic neposlala...

A ještě jedna věc: Jak jsem si prohlížel ty plakáty co jste mi všichni posílali na e-mail, tak skoro na všech byl nějaký obrázek, který porušuje autorská práva (např. simpsonovi atd...), pochybuji že máte povolení k šíření těchto obrázků nebo že jste je dělali vy sami...
Michal1222
Profil
michalsiroky:
Dobrý den,

prosím o zdělení telefoního kontaktu, náš právní zástupce by si svámi rád promluvil a domluvil se na zaplacení faktury. Jestliže se tak nestane, právní zástupce se spojí s postiženými lidmi, které jste také jste také napálil a budeme dále zvažovat právní kroky.


S pozdravem Michal Mervart
Michal1222
Profil
michalsiroky:

Ohledně plakátu, obrázky které jsme na tento plakát použili máme zakoupené a tudíž neporušujeme autorské práva.
Michal1222
Profil
Na našich internetových stránkách jste vyplnil závaznou objednávku. Obratem Vám byla zaslána faktura, která měla být do 20.5.20010 zaplacena, dáváme Vám čas do konce měsíce, jinak budeme muset zahájit právní kroky.
lm
Profil *
to mi zde chces tvrdit, ze tva sestra ma i pristupy na tve oba emaily? Ponevadz nahled jsem ti poslal na dva maily kam ti to doslo precetl jsi si totakze tva sestra musi mit pristupy na tve maily... zvlastni.... A na icq se mnou take komunikovala sestra?
michalsiroky
Profil
ne má přístup jen na jeden... michalsiroky@seznam.cz (z mailu admin@filmiky.net se maily přesměrovávaj na michalsiroky@seznam.cz a na icq...)
Michal1222
Profil
michalsiroky:

Je velice zajímavé jak se může e-mail, přesměrovat na icq, ale nevadí.
michalsiroky
Profil
blbě jsem to napsal... mělo to být takto:
ne má přístup jen na jeden e-mail... michalsiroky@seznam.cz (z mailu admin@filmiky.net se maily přesměrovávaj na michalsiroky@seznam.cz) a na icq 338345613...
X
Profil *
Michal1222
do 20.5.20010 tak to se teda nacekate.
weckho
Profil
lm: Ano, web byl objednán u nás. Jsme s kolegou freelanceři a pracuje na něm kolega.
mattyZEM
Profil
michalsiroky:
Je to jen Vaše "blbost", že jste naletěli mé sestře
To ja ne to brasyn pls pls pls pls pls pls nedavejte my ban pls

Už i tady? Panebože, lepší výmluvu jsi si fakt nemohl najít, že? Imho je jen tvůj problém, že jsi poskytl své soukromé informace někomu dalšímu.
Plaváček
Profil
weckho:

Jsme s kolegou freelanceři a pracuje na něm kolega.

Prima, ať zastaví práce, dokud nedostane alespoň zálohu. Ostatně samotné vystupování "michalasirokeho" zde na fóru by mělo být dostatečným varováním, že s některými lidmi se nedá obchodovat seriozně.
lm
Profil *
A tva sestra bezne lidem poskytuje lidem falesne fakturacni udaje?Jo a tvoje sestra taky okrada lidi na servru ****** o kredity tim ze nahrava fakr filmy?
lm
Profil *
prave jsem obdrzel skicovne
Karathas
Profil *
A smiem vedieť, prečo vaša sestra má heslá k vašim účtom?
michalsiroky
Profil
nemá moje hesla... jen když jsem nebyl doma tak mi vlezla na počítač a icq se jí zaplo automaticky a heslo do e-mailu mám uložený v internetovym prohlížeči... ale už se to opakovat nebude dal jsem si heslo na počítač ...
« 1 2 »

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0