Autor Zpráva
FuD
Profil *
Dobrý den,

Shaním SEO optimalizéra nebo jen někoho kdo v tom trochu umí. Jen potřebuji dát na web robota a pomoct zda-li to mám srpávně.

Práce na pár minut. Nabízím za to Banner na patičce, jelikož jde o stánku www.ruolette-systems a předpokládanou návštěvností 5 000 lidí denně, psaný v 10 jazycích,

děkuji, ozvěte se v zájmu na ICQ: 389521429 nebo pište do diskuse.
Joker
Profil
FuD:
nebo pište do diskuse
To bohužel ne, viz pravidla:
Uchazeči o zakázku využijí uvedený kontaktní údaj a nebudou přispívat do diskuse, pokud nenarazí na problém v komunikaci (třeba na podezřele dlouhé mlčení).
(smyslem je, aby lidé nevytahovali staré, případně své vlastní, inzeráty příspěvky jako Poslal jsem Ti mail)
Chamurappi
Profil
Reaguji na FuDa:
Jen potřebuji dát na web robota a pomoct zda-li to mám srpávně.
Co to znamená, dát na web robota?

jde o stánku www.ruolette-systems a […]
… a koncovka nikde. I to slůvko „ruolette“ vypadá podivně.
FuD
Profil *
Chamurappi promiň psal jsem to rychle. Jde o stránku www.roulette-systems.eu, teprve se bude vkládat, potřebuju jen poradit.
Chamurappi
Profil
Reaguji na FuDa:
Tím „dát na web robota“ myslíš dát na něj soubor robots.txt, abys k něčemu zakázal přístup vyhledávačům? Nebo dát do HTML <meta name="robots">, abys někde zakázal indexování?
FuD
Profil *
Chamurappi, protože se právě v SEO nevyznám (jsem grafik), tak nevím.

Analýza zdrojového kódu
Adresa: www.roulette-systems.cz.cr
• Datum testování: 17. 07. 2010
• Celkové hodnocení: 73 %
Popisné informace

Titulek Ruletní systémy – výdělávejte na profesionálních systémech – Roulette systems

Popis Roulette systems jsou profesionální ruletní systémy, se kterými snadno vyděláte pohádkové peníze. Zaregistrujte se u nás a získejte systémy!

Klíčová slova Ruleta, profesionální ruletní systémy, casina a registrace, roulette systems

Info pro roboty Nevyplněno

Autor Roulette systems – info@roulette-systems.eu


robots.txt Neexistuje

Sitemap Neexistuje

Potřebuju, aby to vše bylo co nejoptimálnější.
Chamurappi
Profil
Reaguji na FuDa:
Hledáš tedy nějakého začátečníka, který věří nesmyslům ze Seo-servisu, nebo někoho, kdo rozumí optimalizaci pro vyhledávače? Jestli chceš jen mít krásné hodnocení na webu, který vykradl tvá klíčová slova za účelem optimalizace své vlastní stránky s analýzou, tak to skutečně je na pár minut (zbytečné) práce a rozhodně to nemá cenu reklamního banneru.
FuD
Profil *
Chamurappi:

Ano, hledám někoho kdo rozumí optimalizaci pro vyhledavače.
Afrod
Profil
FuD:
Potřeboval bych mailík ICQ mi Vás nechce nalézt.
FuD
Profil *
Afrod:

mail: probusiness@seznam.cz

ICQ 389 521 429
FuD
Profil *
Popřípadě napište zde své icq Vy, děkuji.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0