Autor Zpráva
LD
Profil *
Hledám zakázky na výrobu webových stránek jak ve flashi, tak za použití běžných internetových texhnologií (xHTML, CSS, JavaScript,...)
Nadále nabízím grafické práce (vytvoření loga, návr vizitek, atd.)
Orientační ceník a reference naleznete na http://www.l-design.xf.cz
Dero
Profil
Nadále?

Díval jsem se na vaši prezentaci a velice mě zajímá, kdo jsou členové vašeho webového studia.
LD
Profil *
Jsem student a na tvorbě stránek spolupracuji se svými spolužáky a přáteli, kteří se také zajímají o tvorbu webu.
petra81
Profil *
Hladam zakazky na tvorbu web stranok, graficke prace na vytvorenie loga, tvorbu katalogov, vizitiek, letakov a inych propagacnych materialov za rozumnu cenu. Kontakt na ICQ 235 054 233
Plaváček
Profil
Petra81: nějaké ukázky tvé práce by nebyly po ruce?
simka
Profil *
mně to nefachuje.
Nepovolený přístup!
Přístup nebyl povolen. Zřejmě kvůli chybějícímu soubor index.html, index.htm, index.php v _kořenovém_ adresáři atp.
Meldo
Profil
LD
petra81

to hladame viacery. tu na fore ich ale asi nedostanes.
inak ta adresa nejde. uz je stranka zrusena??
DoubleThink
Profil *
Prosím diskutující aby netříštili téma tohoto vlákna - založte si prosím vlastní.
optimo
Profil *
za 1. souhlasim plne s moderatorem, a jinak jsem docela nechapal pri referencich LD, no nevim.. sorry za bezvyznamny prispevek z pohledu tohoto vlakna, ale neubranil jsem se..
DoubleThink
Profil *
Patrně nebudeš sám, který nechápe - obzvláště od autora s 5-ti letou praxí (tolik nemám ani já) bych očekával prezentaci s poněkud vyšší úrovní.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0