Autor Zpráva
michalkopecky@seznam.cz
Profil *
Dobrý den nabízím honorář za vyhotovení webu který bude mít následující funce
1. kancelářní systém wordpress
2. titulní stránka s 8 záložkami s měnícími se obrázky jako odkazy na nově vzniklé články
3. vnitřní články budou mít text s možností vkládání obrázku do článku.
4. web pro zobrazení na mobilu.

cena 5000Kč. práce nejlépe pro studenta nebo člověka který hledá možnosti referencí a který A. komunikuje se zákazníkem B. je možnost dlouhodobé spolupráce C. nabídne opravdu systémové řešení a svoji vlastní iniciativu.
lionel messi
Profil
michalkopecky@seznam.cz:
Rešpektuj prosím mesačnú pauzu medzi inzerátmi.

Zakázka poptávka oprava chyby v databázi
anonymníí
Profil *
lionel messi:
Myslím, že jsou momenty, kdy by se měsíční pauza neměla aplikovat. Toto je jeden z nich, tento inzerát bych nechal.

Nepoptává co týden nového/stejného člověka do firmy, jen rozpadl svou zakázku do více menších a postupně hledá dodavatele. To mi připadá transparentní a úmysl v obcházení pravidla bych v tom nehledal.
juriad
Profil
anonymníí:
To je sice pěkné, ale měl si být vědom toho omezení už při vkládání prvního inzerátu.
Mohl rovnou vytvořit vlákno, že hledá několik lidí a uvést všechny poptávky a později jen doplňovat, která je již vyřízená.

Byl bych raději striktnější, aby nevznikl precedens a jiní se neoháněli tím, že to občas bez zjevného důvodu povolujeme.
Moderátor Chamurappi: Je to asi složitější. Vracím od ledu, protože sem odkážu z debaty o pravidlech…
michalkopecky@seznam.cz
Profil *
Dobrý den, zakázka je zadána a chtěl jsem to napsat ale všiml jsem si že můj inzerát skončil..... Čtu co se píše. Já na samém začátku nevědel jak to celé dopadne a vůbec jsem netušil že mohu zakázku takto rozkouskovat- vždyt je to celé závisle na různých parametrech kterému laik těžko rozumí........Ono když tomu nerozumíte tak se těžko dá něco takto posoudit.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0