Autor Zpráva
hexcross
Profil
Hledám kohokoliv na spolupráci na webu o PSP, tedy psaní článků,návodů a tak. Nemusíte znát HTML vše budete psát do formuláře. http://psp.profitux.cz
zkuste si to : NICK : Redaktor
HESLO : matrix
Acci
Profil
Zacyklit prohlížeč HTTP požadavky jsem ještě nevidě
peta
Profil *
hexcross
- pomoc, ja nic nevidim :) je to silene tmavy :) aspon pod text dej 2x svetlejsi barvy, kdyz je cernym pismem
- to doufam, ze je to ve vyvoji, desna ostuda mit na strance 80 chyb z toho 12 kritickych (cbyba zpusobujici zavreni prohlizece)
viz www.w3c.org - HTML validator - vypln webku, klikni check
- jinak jsem se nikde nedozvedel, co je to PSP
- novinky maji halabala cislovani datumem (co treba pouzivat 09.12.2005 nebo 09.12. a u tabulky <td align="right">), neco podobne je zarovnani na stred bunky, cili lepe <td valign="top">
- kniha navstev take hala bala, dej formular do tabulky, policka autor, wmail muzou byt klidne vedle sebe
A nezlob se na mne, ale neriskoval bych napsat e-mail adresu, kdyz se zobrazi jako
<a href=mailto:santa11@machr.cz>santa11@machr.cz</a>
se zavinacem...
www prohlizec Explorer uklada stranky do kes nesifrovane, viry vyhledavajici mail adresy ve tvem pocitaci hledaji prave slova mail a znak zaviac. Dekuji pekne za takovy spam mailu :)
Martin Kuželka
Profil
Prosím, snažte se držet tématu. díky.
mallox
Profil *
hm..pekny..proc "zkusebnimu" redaktorovi povolujete zmenu hesla?..to vam tam nekdo muze nadelat pekny gulas..:))
noelcom
Profil *
Jde vidět, že se snažíš, ale poradil bych ti přečíst v sekci "Názor na stránku" jejich připomínky k webům, které tam jsou v diskuzích. Taky se koukni na jiné podobné weby apod. Rozhodně souhlasím se změnou stylovaní písma, především barva není rozhodně doladěna. Co se týká pravého sloupce, vypadá to spíše jako odpadní sloupec, protože si tam doslova nacpal blbůstky, které nikomu nic nedaj. Odkazy od jiných stránek bych nedával, takhle nahoru. Dvě ankety pod sebou ti říkají "nevím co bych tu dal, tak tu máte dvě ankety" atd. Rozhodně by jsi to mohl vyměnit za nějaké info a odkazy do tvého webu (třeba na články apod.). Jináč přeju hodně štěstí ....
peta
Profil *
Martin Kuželka Tak sory, jestli to bylo mne, ale nema smysl psat clanky na web, ktery vypada takto.
Graficky podklad by jeste usel, ale ty zvolene barvy... Ostuda.
Nemluve o dalsich asi 20ti odrazkach, ktere bych dodal krom napsanych...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0