Autor Zpráva
Coompiik
Profil
Ahoj,
moc se omlouvám ale nejde o inzerát za který bych nabízel finanční odměnu, spíše zkouším zda někdo nemá čas, náladu a možnost pomoct mi.
Mám k webu jednoduchou administraci a v ní přehled návštěvností. Pokud jde o css tak si poradit umím, ale bohužel nemám ten nápad a k tomu mám porušený zrak takže nemůžu pořádně vybrat barvy. Chtěl jsem se zeptat zda toto nečtě nějaký vášnivý umělec kterému se od přečtení nadpisu nezačali mihat před očima nápady a náhledy co udělat. Není tam toho nic moc, nahoře menu vlevo časová osa s datumama po tejdnu (18.4. - 24.4. na dalšim řádku 11.4. - 17.4. atd.) v pravo od osy 7dm sloupcových grafů pod nima nějakej text a v pravo rozstránkovanej seznam nejčatějších návštěvníků. Opravdu po vás nechci css kód, jde mi jen o návrh, obrázek, malůvku na papír, slovnej popis, cokoliv co by mě mohlo nakopnout správnym směrem protože opravdu s těma barvama nevim.

Opravdu se omlouvám jestli jsem se špatně vyjádřil a pokud by jste opravdu měl to srdce mi pomoct ale chtěl by jste to upřesnit můžete mě kontaktovat na emailu coompiik@gmail.com.

Děkuji předem za každou odpověď.
Milan „Coompiik“ Jelínek

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0