Autor Zpráva
robbie
Profil
Ahoj, bohužel nemám vysokou a snažím se získat práci software testera, všude ale chtějí praxi. Kde ji získat? Je to tak trošku začarovaný kruh:(
CZechBoY
Profil
Zkus nějakou korporaci, tam berou juniory i bez praxe.
robbie
Profil
CZechBoY:
Co myslis tou korporaci, vsude nachazim jen, ze maji velke pozadavky na programovani, zkusenosti s testovanim. Kde mam hledat takovou korporaci. Dekuju
Tomášeek
Profil
robbie:
Chceš pracovat v internetovém průmysl a nejsi schopen lehce googlit?

Práce se nejlépe hledá na pracovních portálech, v inzerci, dá se i vygooglit (text pracovní pozice je zpravidla indexovaný). Možností je mnoho, nechceš po nás, abychom ti tu práci našli, že?

Jinak je vcelku přirozené, že firmy za svoje peníze hledají většinou lidi, kteří něco umí, než ty, kteří (zatím) nic neumí. Měl jsem několik juniorů na starost, neb firma myslela, že na jejich mzdách ušetří, nicméně ve výsledku to firmu přišlo dráž než senior.
juriad
Profil
robbie:
Požadavky můžou mít kdovíjaké, ale lidí, kteří by je splňovali je na trhu málo. Ber ten seznam spíš jako popis ideálního kandidáta. Přihlásit se můžeš, a i když tě nevyberou, alespoň se na pohovoru dozvíš, jaké technologie používají.
M02
Profil *
Pokud rozhodíš sítě po větších firmách, měl bys mít podle mě slušnou šanci. Jako tester nepotřebuješ nějakou třeskutou odbornost. Většinou jde o to opakovaně a pečlivě procházet stanovené use-cases a podrobně zaznamenat všechny chyby. Používají se na to různé nástroje, do kterých tě ale firma zasvětí. Dlužno ale dodat, že je to jedna z nejnižších příček potravního řetězce vývoje softwaru. Není to zrovna věc, o které by člověk v patnácti letech přemýšlel.
robbie
Profil
Děkuji za reakce. Mě šlo o to , kde získat praxi například s programem Jira nebo automatizovaným testováním, to se asi jako samouk nenaučím nikde, že? A právě na tohle jsem v inzerátech narazil.
Enko
Profil
Mrkni třeba sem: equabank.jobs.cz/pd/1122032536?brand=g2&exportRCM=55093834&trackingBrand=unknown&rps=186&ep=

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0