Autor Zpráva
gprs
Profil *
Zajímá mě programtor, jenž hledá kvalitní referenci a zdokonalení a peníze pro něj zatím nehrajou tak velkou roli.. Jedná se pouze o programování, maximálně sladění s grafikou.. potřebuji člověka,který si brousí zuby na velmi dobrou referenci a je ochoten se do toho pustit, bez jakehokoliv finančního příslibu.. V případě úspěchy výsledku a případného zisku, může být odměněn.. v případě vzájemné spokojenosti, je možná následná spolupráce i na komerčních projektech.. Více po ICQ : 222-239-825 . Úplní amatéři rozhodně nepište, nějaká reference na ukázku se hodí..

díky za pozornost
Anonymní
Profil *
bližšie informácie o čo ide by neboli?
jozob
Profil
Anonymní
"bližšie informácie o čo ide by neboli?"
gprs napísal: "Více po ICQ"
Martin Kuželka
Profil
gprs: opravdu by to chtělo nějaké bližší info. Např. v čem by se programovalo apod.
bitbit
Profil
takze jsem s nim mluvil. Melo by to byt PHP a Mysql. Ale zatim jsem se toho moc nedovedel
Martin Kuželka
Profil
Mám takový pocit, že se možná jedná o
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=26&topic=1 9204 .
bitbit
Profil
Ne to nebude ono. Vypada to na nejaky osobni projekt
gprs
Profil *
Ne, s iservisem to nemá nic společnýho.

Ano, požadavky jsou PHP,Mysql,XML,HTML

Ta nabídka pořád trvá.. ale pište jen ti, kdo máte pevný připojení.. dohodl jsem se sice předběžně s bitbitem, ale jsme téměř bez kontaktu, když nemá stálý připojení.. prostě se to nedá.. tak pište dál, pokud máte někdo zájem.. dík ahoj
peta
Profil *
gprs A ten blizsi popis?
skyver
Profil *




Zasláno: 17.2.2006 09:21:25
Citovat


gprs A ten blizsi popis?


Ten ti neda, me to taky nerekl. :) Rekl ze na tom dela tamten a ze mi tudiz nic rict nemuze:) To bylo vse:)
gprs
Profil *
spoluprace s bitbitem pokracuje.. diky za vas zajem, ale v tuto chvili je plný stav.. kdyby se cokoliv změnilo, hodim to sem na forum.. hodně úspěchů
peta
Profil *
skyver Jeho minus. Je dobre vedet, jak narocne to bude. A kdyz se to nevi, pak nezajem... Takovy clovek bude stale vymyslet, co mu tam mas zmenit a nema to vubec predem rozmyslene...
skyver
Profil *
skyver Jeho minus. Je dobre vedet, jak narocne to bude. A kdyz se to nevi, pak nezajem... Takovy clovek bude stale vymyslet, co mu tam mas zmenit a nema to vubec predem rozmyslene...

JJ i kdyz ja taky asi hledam nekoho pro spolupraci:) Kontakt na ICQ 335 480 327
gprs
Profil *
peta: Ty chytrolíne, já si žádné změny nevymýšlím. Zadání je pevné a stálé. Jen jsem moc měkkej a programátoři moc líní..

___________________________________________________________

Takže bit.bit mi to po 2 měsících od chvíle kdy dostal plnohodnotné a kompletní zadání odmítl.. proto pokud se najde někdo SPOLEHLIVÝ, tak s ním rád začnu spolupracovat.. jsem ochotný se dělit o případné zisky.. nebo se můžeme domluvit na nějakých pravidelných symbolických odměnách.. pište na to ICQ, které jsem uvedl v úvodním příspěvku

poznámka: kverulanti typu peta a skyver se nemusí vůbec obtěžovat mi psát..
gprs
Profil *
Chápu, že po mém posledním příspěvku nemá nikdo moc chut mi napsat.. možná působí drsně nebo přísně.. ale není to tak.. jen mě trochu rozčílilo jednání některých kolegů..

Věc se má tak, že hledám partáka, partnera, který by jako programtor vytvořil dvojici semnou, tvůrcem grafického podkladu pro tento projekt a společnými silami bychom to rozchodili.. O výdělek z reklam se můžeme dělit a pokud se bude projekt prodávat, dohodnutá část peněz by připadla i tobě, jakožto programotorovi. Navíc to nechci dělat nijak složitě. Dá se to udělat relativně jednoduše, i přesto to má podle mého názoru poměrně perspektivu. Pokud máš zájem napiš, číslo na ICQ je v úvodním příspěvku..

díky všem, především pracovitým a spolehlivým programatorům.. ;)
24k
Profil *
Toto neni vubec seriozni nabidka. Napis predbezne co se ma delat a pak Ti mozna zacne nekdo reagovat.
Nabidka typu ... budes programovat, nedostanes zaplaceno a vic ti vysvetlim na ICQ ... toho je vsude hafo... se nedivim ze na to kazdej ser.
gprs
Profil *
Idealni by bylo : jednoduchy login z čehož vyplyva nezbytna registrace.. stačí pár údajů které upřesním, formulář pro vložení textu přímo z webovýho rozhraní a pak administrace pro schvalovani.. jsem ochotený přistoupit i na obyčejné odeslání na e-mail. Jen by se to pak muselo vložit ručně no. Samozřejmě mnohem ideálnější by bylo, kdyby se to v administraci zeditovalo, odsouhlasilo a následně zobrazilo na webu. To je všechno. Je to připravene, nakouskovane v PS. ja umim leda tabulkovej layout, ale kdyz bude chtit někdo praktikovat CSS stylování, tak klidně může. webové prostředí bude fungovat na principu "rámů". Framy jsou prý špatné a zastaralé, takže přes PHP. To je vše...
Marcus Flintus
Profil *
2 gprs:
1) měl jsi už nazačátku říct o co půjde, nastínit o jakej pude projekt. doteď si to neudělal. jen, že pude o články a jejich schvalování apod.

2) Framy jsou prý špatné a zastaralé
- s člověk kerý tam vloží to prý bych snad ani nic nedělal

3) velkej projekt (předpokládám velký důraz na databázi) v tabulkovym layoutu je šílenost
24k
Profil *
gprs> no tohle je pomerne easy zalezitost ne? Nedelej z toho takovou rybu, vem si PHP BOOK a nauc se zaklady a spichnes to sam ;)
gprs
Profil *
24k : pro mě ne.. s programováním jsem na tom špatně.. prostě tomu nerozumím, asi i když bych se to naučil bylo by to ve výsledku stejně nepoužitelné .. proto hledám někoho, komu nedělá kód problémy, stejně tak jako mě zase grafika. Ty bys byl schopný mi pomoct s tím ?
24k
Profil *
gprs > uvidime ... tak se ozvi http://www.rjwebdesign.net/kontakt/
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0