« 1 2 »
Autor Zpráva
Error
Profil
Aby nedošlo k omilu - potřebuji redaktora/ku který bude psát recenze -> články viz témata na stránce!
Stačí třeba i jen do některých sekcí..
Co zato? Moc toho nečekejte viz icq: 229165215

www.clanky.nazory.cz
WanTo
Profil
Co zato? Moc toho nečekejte
Což znamená?
Error
Profil
No přemíšlel jsem co za to? Napadla mě částkav 30 kč za 100 článků :( ale na to bych vydělával nejmíň rok.. (reklamama)
Neznáte nějakou lepší reklamu než lista.cz ? dobře placenou abych tu původní cenu mohl zrealizovat?

Ale když už bych teda platil za článek! Musel by mít také nějakou úrověň né jak ty moje..


Nebo hledám někoho kdo nic nechce! A psal by články zdarma.
Je to dobré pro ty co chcou si to jen vyskoušet či nemají svůj blog..
Požadavky pouze nadšení.. spolehlivost..
WanTo
Profil
za 100 článků 30 kč
He, to je legrace? Podívej se kolik platí za články třeba na Intervalu nebo na Rootu.
Error
Profil
No myslím že 100 článků néni problém napsat.. podiv se na mí sekce :)

A to není abys vydělával tučné prachy.. to je jen taková třešnička na dortě..
Ale nejprve hledám redaktory co nic nechcou..
WanTo
Profil
No myslím že 100 článků néni problém napsat.
Pokud mají mít nějakou úroveň tak to problém je ;-) To nestihneš ani za jeden rok - tedy pokud nebudeš 25 hodin denně jen psát, psát a psát.


Jsem zvědav, kdo pro tebe bude psát.
Martin
Profil
No přemíšlel jsem co za to?
Já jsem také dost přemýšlel.
RPG
Profil
Error
No myslím že 100 článků néni problém napsat
No, když to není takový problém tak je napiš sám a ušetříš 30 kč :-).
quinux
Profil
Error


Neznáte nějakou lepší reklamu než lista.cz

Doporučil bych bbtext případně bbkontext. Na mém webu. který má větší návštěvnost (alespoň podle toho toplistu co tam máte) to celkem nese. Sice to není nejleslavnější, ale hosting to zaplatí a do konce roku myslím, že vynese i na doménu. Ve vašem případě by to s patřičnou návštěvností mohlo nést i více.
Error
Profil
Však píši už jsem všeho napsal 61 .. za 3 měsíce ..

WanTo:
"Pokud mají mít nějakou úroveň tak to problém je ;-)"
Rok má 365 dní a za rok můžeš napsat 365 článků.. jeden článek deně ..
Mám tam i rubriky například: http://www.clanky.nazory.cz/section.php?id=28 to do toho taky počitám ale s niší sazbou..

Za rok můžeš si vydělat aš 100 kč není to nádherné? :D
No už se mi i přihlásil jeden.. a zdarma :) ale nakonec z toho sešlo .. protože chtěl si udělat vlastní blog s kterým jsem mu pomáhal..

ALe pořád zháním redaktora/ku
Kolik byste za to chtěli?
Myslím za jeden článek.. konkrétně!
Ať mám přectavu..
Error
Profil
quinux:
Ve vašem případě by to s patřičnou návštěvností mohlo nést i více. :D dobrá sranda :D
Ale kouknu se na to a pak uvidím jak sis dělal velkou srandu..
WanTo
Profil
Rok má 365 dní a za rok můžeš napsat 365 článků.. jeden článek deně ..
Proboha, tohle ne. Z vlastních zkušeností vím, co je to za práci napsat článek, který má alespoň nějakou úroveň. Za den článek sice stihneš, ale kdo obětuje téměř všechen svůj volný čas 30 haléřům?


Kolik byste za to chtěli?
Myslím za jeden článek.. konkrétně!
Ať mám přectavu..

Na Rootu, pro který píšu, se vyplácejí honoráře v rozsahu 400 - 600 Kč za jeden článek. To abys měl představu.
Martin Kuželka
Profil
Taky pochybuju, že se ti někdo přihlásí. Nevidím totiž jediný pádný důvod, proč by ti někdo ti články měl psát.

Však píši už jsem všeho napsal 61 .. za 3 měsíce ..

No, to je skvělý - cca. 20kč za 3 měsíce :)
Error
Profil
No ale u mě byste i udělali dobrý skutek ..
Martin Kuželka
Profil
To je teda sranda :-) Fakt se nepřestávám divit...
quinux
Profil
Error


Na tom není nic legračního. Má návštěvnost je o něco víc než dvojnásobná a mám již téměř vyděláno na hosting, což je za 3 měsíce dobré.
Error
Profil
quinux:
No jo ale ty odkazy co jsi mi psal to jim musím napsat..
Neznáte ještě něco? Abych třeba nabítku mohl zvíšit :D
Dík ještě se kouknu v jiných diskusích.. Ale budem rád když mi napíšete sem..
WanTo
Profil
Hele Errore, zkus si místo redaktora sehnat někoho, kdo tě naučí češtinu. Ten tvůj pravopis je vážně otřesný. Jinak ten tvůj nick k tobě sedí ;-)
Error
Profil
WanTo:
A proč si myslíš že ho používám?
Ale na to aby mě někdo naučil čj musím vydělat..
Vlastní doučování je drahý.. Nebo mě budeš doučovat ty? :D

My uš na škole namáme skoro čj.. spíše máme jen literatůru a sloh.. :( :D
A ten web je k temu účelu založen..

Jo a máš hezký blog..
WanTo
Profil
My uš na škole namáme skoro čj.. spíše máme jen literatůru a sloh.. :( :D
Tak to koukej dohnat. Podívej se třeba na seriál Hříchy pro šíleného korektora, který vycházel na Intervalu.
quinux
Profil
Error

Nikomu psát nemusíš. Musíš se jen zaregistrovat. Je pravda, že pokud nemáš elektronický podpis tak to bude problém, ale pokud myslíš, že výmněnný reklamní systém ti vynese víc tak u něj zůstaň. Bez práce nejsou koláče.
Jirin
Profil
Error: snad nejsi tak naivni, ez ti nekdo bude psat 100 clanku/ 30kc - kdyby clanek za 30kc to by uz slo.
A urcite nikdo nepudje psat k nekomu, kdo napise ve vete nekolik hrubic.........
Error
Profil
quinux: " ale pokud myslíš, že výmněnný reklamní systém ti vynese víc tak u něj zůstaň"
Lista.cz je sice výměný systém ale dají se kredity velmi snadno prodat.. 1000 000 kreditů 150 - 200 kč


Jirin:
Proč by pro mě nemohl někdo psát články když mu dobře zaplatim.. (či jiné důvody..)
Dero
Profil
Proč by pro mě nemohl někdo psát články když mu dobře zaplatim..

Protože dobře nezaplatíš. To je jasné jako facka. Vzpamatuj se, 30kč/100 článků je nesmysl, to je zadarmo.

Za jeden kvalitně zpracovaný, unikátní článek se platí minimálně 500kč. Slůvko minimálně tam není bezdůvodně, elektronická média práci svých autorů ještě méně či více podhodnocují.
Error
Profil
Tak měním priority..

Zháním redaktora který max naseká jednu hrubku ve větě..
Který bude psát články zdarma..
Kvalita viz moje články (čili nekvalita)

A myslím to vážně!!!
WanTo
Profil
Zháním redaktora který max naseká jednu hrubku ve větě..
Tak v této větě vidím nejméně dvě hrubky, nepočítám chybějící tečku za max a dvě tečky na konci věty.


Který bude psát články zdarma..
To si věříš :-)


Kvalita viz moje články (čili nekvalita)
To by to dopadlo, kdyby všichni psali články srovnatelné s těmi tvými.


A myslím to vážně!!!
Já taky ;-)
Error
Profil
Dvě tečky na konci věty znamená "pokračování které dál nechci komentovat či rozepisovat bylo by to zbytečné.."

"To by to dopadlo, kdyby všichni psali články srovnatelné s těmi tvými."
A jak by to dopadlo? Fakt nevím.. Lidi by byli na to už zvyklí kdyby to tak bylo..
WanTo
Profil
Už se s tebou nebudu dál dohadovat, nemá to cenu.

Vydělej si peníze, nauč se česky nebo si zaplať korektora a založ si nejnavštěvovanější e-zin. Co ti brání?
Jirin
Profil
Dvě tečky na konci věty znamená "pokračování které dál nechci komentovat či rozepisovat bylo by to zbytečné..".

a nemaji byt tri?

A jak by to dopadlo? Fakt nevím.. Lidi by byli na to už zvyklí kdyby to tak bylo.


Silene by to dopadlo, hlavne gramaticky, se na to podivej...
Casero
Profil
se to tu nějak zvrhlo...chci se zastat Error sice 30 kč je opravdu neskutečně málo, ale ta gramatika...sem na tom podobně, né-li hůř...a hlavně tady na foru to moc neřeším, jestli napsat forum, nebo fÓrum, 2 nebo 3 tečky...za zkratkou tečku...fakt myslím, že toto téma není o tom...
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0