Autor Zpráva
Arar
Profil *
Hledám grafika pro tvorbu designů pro www stránky (+ samozřejmě stylů). Vše by mělo být kompletně validní.

Pište prosím na ICQ: 129 509 199
Zároveň si připravte i nějaké reference (stránky, které jste již vytvořili)

Samozřejmě nabízím finanční odměnu - za kompletní grafiku (žádné programování) 1 500 Kč. Další info na ICQ. Z tohoto je jasné, že je nabídka určena spíše pro studenty. Nemusí být ŽL.
Nox_lbc
Profil
Hledám grafika pro tvorbu designů pro www stránky (+ samozřejmě stylů). Vše by mělo být kompletně validní. )

Jen mě zajímá jak vypadá validní PSD (popř. PNG) soubor ... pokud máte na mysli kódování, to je pak z jiného soudku ... a za jiné peníze ...
Railbot
Profil
Jestli tomu dobře rozumím, tak heldáte grafika, který vám za směšných 1500,- udělá design pro web a ještě to celé nakóduje....tak to přeju hodně štěstí v hledání a pokud byste náhodou někoho takového našel, doporučte mi ho prosím, za takový pěníz bych pro něj také něco určitě našel :))
Boy
Profil
Railbot
Jsem ti k službám :-)
Arar
Profil *
Lidé jsou ochotni za tuto cenu design s kódováním vytvořit. Toto je diskuse s nabídkou práce s jasně danými podmínkami. Kdo nemá zájem (viz. Railbot), tak se jen zdržuje odpovídáním.
Szkepek
Profil
Je to desny, ale je to trzni ekonomika. Design za 1500... Designeri k lopate
HeWeR
Profil
Pokud vím, tak Arar řekl: za kompletní grafiku (žádné programování) 1 500 Kč. Což znamená: za grafiku: 1.500 Kč. To je sice celkem malá částka, ale zase na tak malá, aby se někdo (třeba já) nepřihlásil.

Zakázek je málo. Raději budu doma sedět a houpat nohama nebo dělat design za 1.500 Kč?

Nox_lbc
Až tak za jiné peníze to není a z jiného soudku si tady jen ty. Promiň, nemám tě rád. Většinou jen blbě kecáš, naprosto OUT. Nikdy neříkáš své vlastní názory, jen papouškuješ to, co říkají ostatní. Málokdy mají tvé příspěvky nějákou informační hodnotu - troufám si tvrdit, že většinou nemají žádnou hodnotu.

Omlouvám se, že se do tebe tak pouštím, ale dneska si reagoval do každého topicu, který jsem navštívil naprosto mimo téma (lépe řečeno: hodils do éteru joke - takový svišťák, ani jsem se nestihl pousmát). Dám ti radu: raději mlč, když nemáš k tématu co říct.
Lexie
Profil *
Arar: Dobrý den. Ráda bych vám udělala desing + kódování. Bohužel vám můžu nakódovat je HTML samozřejmě se styly. A desing bych udělala v Adobe Photoshopu 7. Pokud máte zájem - malfoylexie@yahoo.com
Railbot
Profil
Lexie
design
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0