Autor Zpráva
masterhack
Profil *
zdravim, prve co niekoho napadne ked pri takomto titulku je, ci to bude platene....to sa dozviete o chvilu :-) zacali sme robit online hru http://galactica.masterhack.sk ale vzdelanie nam zacina zaberat cim dalej tym viac casu a dvaja uz na to nestacime...robime to z vlastnej vole preto vas sklamem ale nebude to za peniaze pretoze sami sme este nezarobkovo cinny :-) no hra uz je celkom dobre rozbehnuta neradi by sme to teraz nechali a preto hladame nejakych php a mysql programatorov ktori by s nami radi pokracovali vo vyvoji...pevne dufam ze este su na svete ludia ktori nevidia vo vsetkom len peniaze...ak nahodou ma niekto zaujem prosim kontaktujte ma na icq: 192-703-528 ....dotycny by mal mat aspon rocne skusenosti s php a mysql. dakujem
Szkepek
Profil
akorat se mi nezda, ze pocet dlouho neaktivnich se rovna poctu registrovanych ;-)
Marcus Flintus
Profil *
jo, taky jsem si vsiml, a nejak se to nepoji s udajem "hra uz je celkom dobre rozbehnuta".. ;-)
masterhack
Profil *
nic neni dokonale...taketo prispevky si kludne mozte nechat
JPAS
Profil
Battlestar Galactica je můj oblíbený seriál, až hru dokončíte, rád si ji zahraju :-)
baltar
Profil *
JPAS: ked budeme hldat hracov dame vediet ;)
masterhack
Profil *
chcel by som poprosit moderatorov abo neviemkoho kto to ma nastarosti aby upravili moj prvy pristevok lebo som tam dal platnu mailovu adresu a boti mi pravdepodobne odtial posielaju spamy - zamente ju prosim za email(z)masterhack(b)sk pripadne ju celkom zmazte a nechajte tam len icq. velmi by ste mi tym pomohli. za pochopenie vopred dakujem
Dero
Profil
masterhack: Nevím, jestli to pomůže, ale adresu jsem smazal.
masterhack
Profil *
ok dakujem...dufam ze pomoze
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0