« 1 2 »
Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Jedná se o internetový obchod,prodám jej cca za 4 000 Kč,odhadovaná cena programátorem je 10 000 Kč,takže o dost peněz zlevním,pro bližší info mne kontaktujte na ICQ:240-897-238 nebo mailu blaza.tuning@seznam.cz
HajekJirka
Profil
Když jste založil toto téma, tak já prodám taky jeden, dva, tři, ... kolik jich chcete ...!!!
Plná administrace přes prohlížeč, obrázky, ...
BaTeCzKo
Profil
Anonymní
Mohl byste uvést alespoň odkaz.

HajekJirka
...
quinux
Profil
BaTeCzKo
Řekl bych, že se jedná pouze o aplikaci možná ještě nedokončenou, ale přinejmenším ještě nikde nenasazenou. ;o)
HajekJirka
Profil
Odkaz je zde:
www.assa.wz.cz
Jendá se pouze o ukázkovou verzi.
Už.jm. je DEMO a heslo taky DEMO.
Prodám cca za 1111kč.
Anonymní
Profil *
www.utopme.ic.cz -český jazyk musím ještě dodělat
Anonymní
Profil *
Administrace plně funkční
quinux
Profil
Anonymní
Nepřipadá ti trochu nemorální prodávat OpenSource aplikaci?
souki
Profil
Anonymní
Proč mám pocit, že je to nějaký template a ty sis ani nedal práci s překladem?

HajekJirka
Vypadá hezky... Nešlo by to dát na nějaký rychlejší hosting a naplnit vzorovými daty?
HajekJirka
Profil
No šlo, ale nemám na to čas!
Zkuste si tam fotky dát sám a s hostingem se prosím smiřte.
quinux
Profil
HajekJirka
Když chceš e-shop prodávat tak ho musíš i vyvíjet a dobře prezentovat. Tohle ti nikdo nekoupí ;o)

souki
Ani né template jako spíše kompletní free veze http://obiewebsite.sourceforge.net/o.php?Mini_Web_Shop
HajekJirka
Profil
Já ho původně nechtěl prodávat, ale když jsem našel tuto nabídku, tak jsem neodolal.
Za nepříjemnosti se omlouvám.
peta
Profil *
HajekJirka 7 chyb a 25 vatovani jen ta demo a nepocitam dalsi chyby, vzhled minusovy. Radeji si tahnu nejaky free CMS eshop, je jich na 100vky.
Dale je otazka, co tam funguje a co ne. Asi by dalo velke usili uvest to vubec do provozu.

Anonymní 226 varovani jeste lepsi :)
Vzhled se meni kazdym klikem - na uvodni strance je informace o novinkach nahore, po kliknuti na new se to pekne zarovna vse do 3 sloupcu. No pekne dekuji za takovou aplikaci. Nicmene to vypada lepe nez HajekJirka.
Dalo by myslim velke usili yvest to do solidniho stavu.

Panove, ale bozuzel oba ty eshopy pusobi velmi neprehledne, zvlast Anonymní. Ja byt zakaznik a mam na tom neco najit, tak nic nenajdu.
U HajekJirka se da docela dobre najit ovladani pro admina a pod, ale prace se zbozim bude asi neskutecne obtizna.
Kdezto Anonymní zase nema dobre resene ovladani admina a stranky obsahuji silene mnozstvi neuzitecneho textu z hlediska zakaznika. Ja bych se tam nedokazal orientovat.

Take by mne osobne zajimalo, jak je reseny istalacni program a jak je resena napoveda. Nezaznamenal jsem na strance zadny pokus napovedy jak to nainstalovat, jak to pracuje a pod.

Take jsem nezaznamenal zminku, jak budou reseny licencni podminky. Kdyz bych se rozhodl odkoupit, mam plna prava? A neni to nahodou upraveny nejaky eshop pod GLP licenci?
Takze free eshop to jisti.
peta
Profil *
quinux Vidis, dokonce free eshop :) mi se to zdalo moc dokonale na amatera :) Cili pane Anonymní, to je neprodejne. Porusis licenci, pokud to nemas od nich koupene a na to se muzem snadno zeptat emailem.
quinux
Profil
HajekJirka
Můžeš prodávat všechno okolo: grafiku, implementaci, různé úpravy. Za jakou cenu, to už je pak na tobě. Samotný shop možná taky (myslím, že GPL licence to přímo nezakazuje), ale nepříjde mi to fér.
quinux
Profil
peta
jak je reseny istalacni program
IMHO pokud by se jednalo o shop nabízený firmou či živnostníkem, tak instalační program není požadavkem. Instalaci i implementaci by měl udělat dodavatel.
HajekJirka
Profil
quinux
To chcete říct, že ten shop na www.assa.wz.cz je šířen pod GPL licencí???
quinux
Profil
HajekJirka
Omlouvám se, měl jsem samozřejmě namysli shop od Anonymního ;o)
stribny
Profil
Nikdo nikomu nabrání prodávat GPL software, je to však bez přidané hodnoty nemorální.
spustlik
Profil *
Zdravím a ptám se zda je tady někdo,kdo mi sežene,udělá nebo přeloží e-shop,který bude alespon trošku fungovat. Díky
souki
Profil
spustlik
Mohu nabídnout své služby. Kontakt v profilu
Anonymní
Profil *
Zdravím a ptám se zda je tady někdo,kdo mi sežene,udělá nebo přeloží e-shop,který bude alespon trošku fungovat. Díky

Ozvěte se. O něčem bych věděl..... kingofdesign@gmail.com
armin
Profil *
No kdo ma solidni zajem o eshop, behem par dnu dodelam novou verzi, ktera bude mit: neomezene mnozstvi kategorii, neomezene mnozstvi produktu v kazde kategorii/podkategorii, neomezene mnozstvi "podkategorii" - hloubka menu, seo ready, hromadny import ceniku z excelu - vase nakupni ceny bez dph, vy si pak nastavit bud hromadne nebo jednotlive marzi pro 1 produkt resp. pro celou kategorii hromadne, 3 ceny (D1/D2/EU), moznost prirazovani zakaznikum slevy, anketa, vyhledavani produktu v administraci dle kodu/nazvu, vyrobci, dostupnosti produktu, postovne,... no bude umet uplne vse ;)
souki
Profil
neomezene mnozstvi kategorii, neomezene mnozstvi produktu v kazde kategorii/podkategorii, neomezene mnozstvi
Omlouvám se za OT, ale...... Předtím bylo omezené? To byla nějaká demo verze? :))
armin
Profil *
nebylo nikdy omezene, ale proste ja co budu nabizet, tak v zadnem pripade nebudu nabizet za horibilni castku "zakladni verzi" ktera bude pouzitelna leda tak pro 4 typy zmrzlin. Proste co budu nabizet, tak to bude umet uplne vse, jo vidis jeste jsem zapomel - u kazdeho produktu muzes mit obrazku kolik chces... Jinymi slovy univerzalni shop pouzitelny pro vsechny mozne odvetvi... od vonavek, pres pneumatiky, spodni pradlo, pc komponenty, elektroniku az po kola, umelecke dila, nabytek a buhvi co jeste :)
noelcom
Profil *
to armin: nechtěl by jsi tu hodit nějaký kontakt? Díky
armin
Profil *
www.armin.sk
Ale zatim mam jen administraci, nemam hotovou sablonu pro "zakaznickou cast"...
souki
Profil
armin
Heslo taky bude?
armin
Profil *
2 souki: no... asi to bude nedorozumeni, ja co delam ten eshop, tak zrovna finishuji administracni cast, a az bude i zakaznicky layout, tak pak se udela dokumentace, edukacni video, napoveda, atd atd. Na www.armin.sk je muj web pro hosting, pokud mas ale zajem o hosting a chces videt jak to u me vypada, tak zkus:
login: domobilu.sk
heslo: hary
Azu
Profil *
Dneska Vás nesmí nic překvapit, většina mládežníků je zcela bezpáteřních a vůbec jim nedělá problém nabízet opensource shopy oscommerce a především zencart + joumla, vydávat je před zákazníky často za svá dílá, zcela běžně odstraňují i copyright a bez mrknutí oka se za to řeknou klidně v rozmezí 15 - 20tis, bohužel je to čím dál tím horší a těchto lidí je opravdu čí dál více, stačí se trochu porozhlédnout po internetu, udělat v této oblasti průzkum a věřte, že se budete hodně divit čeho všeho ty lidi jsou schopný. Bohužel většina obyčejných zákazníků nemá ponětí co je to zencart, co je to opensource atd. takže si myslí, že jim dotyčný naprogramovat shop a první nástrahy na ně budou čekat v okamžiku kdy budou potřebovat po pár měsících provozu první specifické úpravy, to pak dotyčného nebudou moct sehnat nebo jim úpravy při štěstí udělá za několik dalších měsíců nebo se jich také nikdy nedočkají. Bohužel pak tito zákazníci po roce i dvou přecházejí ke firmám, které nabízejí již skotečně shopy z vlastní dílny ale po zkušenosti s předchozí situací zbytečně volí nejčastěji řešení eshopu v cenové relaci 30 - 50tis. Bohužel takto to opravdu v tomto oboru skutečně funguje, jsou to zkušensoti opravdu velkého počtu firem.
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0