« 1 2 »
Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Doporučili byste mi prosím nějakého KVALITNÍHO grafika, který by byl schopen vytvořit velmi pěkný grafický návrh? Ideálně, aby on nebo jeho kolega byl schopen z návrhu vytvořit i kvalitní XHTML sablonu.

Za úvodní stránku dle specifikace a jednu podstránku jsem ochoten včetně kódování zaplatit cca 10 - 15 tis. Kč.

Prosím o doporučení jen kvalitních věcí, žádné všeuměly, kteří to zvládnou za 4 tisíce.
Dero
Profil
http://whitwa.net
Anonymní
Profil *
Díky Dero, přesně v tomto duchu jsem to zamýšlel. Uvažuji ještě nad www.nuvio.cz nebo nad www.madeo.cz
Vít Dlouhý
Profil
Máte-li zájem prohlédněte si reference na Nuvio.cz, kontakt je v případě potřeby na webu.
quinux
Profil
Anonymní
Nebo můžeš zkusit http://www.alphanumeric.cz ;o)
habendorf
Profil
http://www.art-pgn.cz/
Gekon
Profil
www.poho.cz
Romanticka
Profil
Ja bych nehledal kvalitniho grafika. Dobrou praci udela i "nezkuseny" grafik. Myslim tim tedy, ze na super grafiku nepotrebujes super grafika. Jelikoz super grafika asi neexistuje. Kazdemu se libi neco. Nekdo ti rekne, ze je to nic moc, jiny ti povi, ze je to nadherny a best. Takze bych asi okoukal par designu v portfoliu a pak to nekomu zadal. Mas tu vypsane linky na dobre grafiky, ale najdou se i skryti talenti. Jen nevim nac tolik penez. Znam lidi co to umi na vysoke urovni a vzali by si i polovinu.

Jinak muzes s takovou castkou vyhlasit i soutez, i kdyz se to moc nedela.

P.S. neni pravda, ze kdyz uvidis designy super grafiku, ze ti nepadne do oka grafika od nejakyho neznamyho grafika... ( kokosik, mgiel - www.aria-studio.com, atd...)
Dero
Profil
Díky Dero, přesně v tomto duchu jsem to zamýšlel. Uvažuji ještě nad www.nuvio.cz nebo nad www.madeo.cz

Neprohloupíš ani s whitwou, ani s Vítkem, ani s Madeem. Jako bonus mohu přihodit fakt, že v případě whitwy bych případné šablony kódoval já. Je jen na Tobě, jestli to je plus, nebo naopak velké mínus. :o)
habendorf
Profil
Jako bonus mohu přihodit fakt, že v případě whitwy bych případné šablony kódoval já.

V případě Ivy zas já. Nazývat to bonusem mi brání moje přirozená skromnost :o)
Dero
Profil
V případě Ivy zas já. Nazývat to bonusem mi brání moje přirozená skromnost :o)

Chop se kordu, konkurente! A přesuňmež se na jiný komunikační kanál. Autorovi vlákna se omlouvám za příspěvek mimo téma.
Anonymní
Profil *
Díky všem za tipy.

Romantička
Ja bych nehledal kvalitniho grafika. Dobrou praci udela i "nezkuseny" grafik.
Ano, naprosto souhlasim. Kazdemu se libi neco a super grafiku muze udelat i nekdo "neznamy v oboru". Kdyz mi na nekoho takoveho das kontakt, budu jen rad, tihle lidi se obtizne hledaji:-(

Jinak muzes s takovou castkou vyhlasit i soutez, i kdyz se to moc nedela.
Nevim, v jake cenove hladine se designy vcetne jedne sablony od vyse zminenych grafiku pohybuji. Jediny Vit Dlouhy ma na strankach orientaci cenik - z toho jsem vychazel.

www.aria-studio.com
Zrovna tenhle styl se mi nelibi, nemam rad tyhle "sci-fi" abstraktni zalezitost. Proti sci-fi jako takovemu ale nemam vubec nic, spis naopak:-)


Dero
Je jen na Tobě, jestli to je plus, nebo naopak velké mínus. :o)
Bral bych to určitě jako plus;-)

habendorf
Na rovinu reknu, ze Tebe zrovna neznam, ale mozna mi jen nic nerika tvoje prezdivka:-) Nicmene podle Tvych aktivit ve foru urcite neco vis:-) Jinak ja uz si skoro myslel, ze u Ivy by mi kod delal Plavacek, coz by tedy byla take pocta:-)
Anonymní
Profil *
Chop se kordu, konkurente! A přesuňmež se na jiný komunikační kanál. Autorovi vlákna se omlouvám za příspěvek mimo téma.

Klidne si to ujasnete zde, rivalita v mezich je dobra:-)
habendorf
Profil
Anonymní: Krčíme se s Derem oba dole :o) http://www.plavacek.net/kontakt.php
Dero
Profil
Anonymní: Krčíme se s Derem oba dole :o)

Anonymní: Ale nestěžujeme si. :o)

A na adresu habendorfa si neodpustím poznámku, ač je to můj týmový kolega, tudíž může být brána na lehkou váhu, že je to jeden z nejlepších a nejzkušenějších kodérů v ČR. Opravdu ho zdobí skromnost a pracovitost, možná proto jej neznáš.

Tímto končím mazání medu kolem úst a vracím se do role rivala a konkurenta. :o)
otázek
Profil *
Naprosto bych souhlasil s uživatelem Romanticka. Nevím proč mám pocit, že s tímto přístup najdete tak leda jak říkáte "všeuměla", který Vám to udělá za těch 15. :-))) Zkrátka hodnotit kvalitu skrz cenu není správně. To, že když si připlatíte, že získáte něco mnohem lepšího, je podle mě jen klišé, kterého se leckdo nepochopitelně křečovitě a vytrvale drží. Samozřejmě, kdo chce více peněz, je předpoklad, že odvede lepší práci. Ale po shlédnutí celé řady nabídek jsem se sám přesvědčil, že toto velmi často neplatí. Cena dnes o kvalitě zkrátka nerozhoduje.

Nemám žádný důvod tady někoho doporučovat. Ale z těch doporučení co tu padly souhlasím s tím, že whitwa je dobrej, mgiel taky. Ale jak říkám, reklamu tu dělat nebudu, za to mě totiž nikdo nezaplatí. :-)
Romanticka
Profil
Do bojeeee :) Tak pridam par referenci, kdyz uz jsme v tom :)

Prikladam par referenci:
Aqe
Par variant Armex
Armex 2
loga
sportovni obuv
Clean
Foto
GTL
E-shop hracky
Jídelna
Kampan
Kvetiny
Machin
Poslouchej
Senat
Sablona na joomla
Stavba
Strojirenstvi
W-servis
W2B
Zekaplus
Akvárium
romanwebdesign Nedodelane
Anonymní
Profil *
otázek
Nesnažím se hodnotit kvalitu skrze cenu, to mnohdy nejde. Pouze jsem tímto upřesněním chtěl odstranit z výběru ty webdesignery, kteří "vyrobí web za 1500 Kč", to skutečně nehledám. Nic proti nim.

Nemám žádný důvod tady někoho doporučovat.
Nenutím Vás:-)
Anonymní
Profil *
habendorf
Krčíme se s Derem oba dole Ted je mi to již jasné. Každopádně pokud se rozhodnu pro Ivu, určitě o kód také nebudu mít strach, pokud bude v tvých rukách:-)Dero
Anonymní
Profil *
Díval jsem se na reference Ivy Bednářové. Jak je možné, že zvládne udělat v průměru jeden design za dva dny? Připadne mi to neuvěřitelné, že se člověk při takovém tempu nevyčerpá v tvůrčím směru ...
509
Profil
ale ta cena 15 litrov to v reale nie je zas az tak vysoka, ako sa tu zda..;))) Tu je celkovo dost iny svet..;)))

Inak skus oslovit Romana Jircika - Prekerus pictus, ten chlap je vizualny virtuoz... To hovorim pri vsetkej vaznosti a sam som vytvarnik...
509
Profil
http://www.nuvio.cz/reference/stop-in-prague.php

neviem kto toto robil, to mam s tych linkov hore, ale toto je tiez viac ako slusna praca
habendorf
Profil
Díval jsem se na reference Ivy Bednářové. Jak je možné, že zvládne udělat v průměru jeden design za dva dny? Připadne mi to neuvěřitelné, že se člověk při takovém tempu nevyčerpá v tvůrčím směru ...

To se budeš zeptat jí, já osobně bych neudělal ani jeden design ani za dvacet let :o)
Anonymní
Profil *
habendorf
To se budeš zeptat jí, já osobně bych neudělal ani jeden design ani za dvacet let :o)

Napsat jí určitě napíšu, vážně nevím, jak je toho někdo schopen. Některé její věci se mi líbí velmi. Ostatně od každého zde zmíněného grafika (grafičky) se mi něco hodně líbí:-)
Streamer
Profil *
oravec.prongo.sk
Maso
Profil *
www.modernidesign.eu :)
Marek Brumlich
Profil
Co takhle Symbio?
Anonymní
Profil *
Na Symbio predpokladam ty finance nebudou stacit, ale zkusim napsat i jim.

Diky vsem za tipy:-)
mgiel
Profil
napis mi na mail co a jak potřebujes, mrkni na novejsi reference na www.aria-studio.eu (web teprv delame ale reference jsou z 70% skoro kompletní), tak to kdyztak očihni a kdyztak napiš, třeba se domluvime.
Nerghal
Profil *
www.cyberdeathstudios.com
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0