Autor Zpráva
fireball_
Profil *
Dobrý den,

Zháním si zakázky nebo nějaká studio co by me zaměstnalo jako externího pracovníka.
Moje dovednosti: XHTML (validní 1.0 strict), CSS, Javascript (používám jen když je nezbytně nutný!), základy PHP, FLASH dále pracuji s grafickými programy : PHOTOSHOP, COREL DRAW, REAL DRAW.

V oboru pracuji již 3 roky a mám dost zkušeností s tvorbou www. Momentálně pracuji pro jednu nejmenovanou firmu, ale to bych chtel zmenit.

Mám mnoho referencí...zde sem vybral ty nejposlednější, které vám ukáží jak na tom sem dovednostně právě teď: http://www.fireball.ic.cz/15
http://www.fireball.ic.cz/11

Pokuď vás moje nabídka zaujala ozvěte se prosim na tyto kontakty:
E-mail: boyisfuture@seznam.cz
Mobil: 737 770 642
ICQ: 234 322 136
Skype: fireball_2


Text odkazu
Anonymní
Profil *
Co by sis řekl za tvorbu banneru či loga?
fireball_
Profil *
nemam s tim problem....logo i banner zvladnu levou zadni

co nabizite???
kdyztak se ozvete na mail
fireball_
Profil *
Banner...klasicky IMG za 500 - 700 Kč podle náročnosti
...Flash 700-900 Kč podle náročnosti

LOGO....domluvou ...počítejte tak okolo 400Kč
agile
Profil *
hmm, logo za 400, mazec :) to bude kvalitka
fireball_
Profil *
hmm, logo za 400, mazec :) to bude kvalita

co tim myslis??...nerikam si vydridusskou cenu....jako nekdo....logo ti zas moc prace nezabere.....pokud tobe jo tak ses nejaka nudla
quinux
Profil
fireball_
nerikam si vydridusskou cenu
Za 400 je to spíš dost podceněné. Ty za to logo dostaneš pár stovek, ale klient na něm může vydělat pár miliónů :) Ale musí to být samozřejmě kvalita.
INSiGHT
Profil
fireball_ Jestli to máš, jako přivýdělek, pak nemá smysl o ceně diskutovat, ale pokud se tím chceš živit, pak budeš muset ceník svých služeb - kvalitních, dle referencí - opravdu přehodnotit. 400,- za logo je opravdu zoufale málo.
Rokka
Profil *
Hele vaz si svoji prace, pak si ***** vydelame kdyz budes takhle pod cenou


vem si priklad: http://www.piccolo.cz/Graficky-design-Cenik-grafickeho-designu.aspx
fireball_
Profil *
předem chci poděkovat INSiGHT(ovi) za kladné zhodnocení mé práce

a jinak s tím ceníkem máte pravdu ;-) beru si z vás příklad
Railbot
Profil
Další zkušený webdesigner, ó ano :)))
fireball_
Profil *
Railbot
Další zkušený webdesigner, ó ano

rád bych věděl co tím myslíš !!!!???
Anonymní
Profil *
mel by jsi to prejit mlcenim
fireball_
Profil *
Anonymní
mel by jsi to prejit mlcenim

nevím proč bych měl něco přecházet mlčením....zajímá mě jak to myslí.
a ty by jsi mi mohl zas říct proč bych měl mlčet?
Anonymní
Profil *
railbot si proste obcas rejpne .. tvoje prace neni spatna,tak to neber jako narazku na svoji adresu ..
fireball_
Profil *
Anonymní

o.k. dííííík
Railbot
Profil
fireball_
Jsem urejpanej arogantní protiva, takže si z mé poznámky vůbec nic nedělej :) Jen se občas podobným "zkušeným webdesignérům" směju pod vousy (které nemám) a říkám si, co jsem teda v tom případě já...když navíc umím psát správně česky...
509
Profil
pri tvorbe ceny nejde predsa o to ako dlho to logo kreslil... O to v podstate nejde vobec, cenu tvori hlavne ta cast, kedy to treba "vymysliet"...

Ta cena je vazne usmevna, a barani, co sa toho este zastavaju tak isto... "logo ti zase moc prace nezabere" ?! paneboze, za toto by som ta poslal do ruskeho gulagu
Stinky
Profil
Nejmenovaná firma odhalena. Už se nedivím, že chceš on ní pryč...
habendorf
Profil
Nejmenovaná firma odhalena

Myslíš tu co sídlí na spisovatelově ulici na Moravě?
Okey
Profil *
Más na to aspon zivnostak?
fireball_
Profil *
all

jj přesně ta firma, která sídlí na spisovatelově ulici na Moravě. Vím je to vidět v referencích. Přiznám se, že živnosťák nemám, protože pracuji jako externí pracovník. Kdyby měl někdo zájem o moje služby nemám problém si ho během jednoho dne vyřídit.

Okey

Proč se ptáš??
Anonymní
Profil *
jj přesně ta firma, která sídlí na spisovatelově ulici na Moravě. Vím je to vidět v referencích. Přiznám se, že živnosťák nemám, protože pracuji jako externí pracovník. Kdyby měl někdo zájem o moje služby nemám problém si ho během jednoho dne vyřídit.

Zivnostak behem jednoho dne ??? No tak to dej vedet, jestli to dokazes.... To by me sakra zajimalo :-) Nebo to mas nekde dobre podchyceny, heh...
Anonymní
Profil *
Anonymní

jak sem napsal nemám problém si ho během jednoho dne vyřídit...=)
fireball_
Profil *
nabídka stále platí. Hledám si zakázky nebo i firmu která by mě zaměstnala jako externího pracovníka. Nemám problém se učit novým věcem! Případní zájemci se ozvěte na výše uvedené kontakty. Pokuď chcete vidět více referencí také se ozvěte na tyto kontakty.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0