Autor Zpráva
Yuhů
Profil
Mám zase další úrodu volných míst k nabídnutí. Ale představte si, programátory PHP nikdo nechce. Teda nikdo z mých známých velkých zvířat. Pokud si někdo myslíte, že byste měli na následující pozice, ozvěte se mi prosím do mailu.

programátor C ++ (první a lepší druhá liga)
tester (opravdové testování, výkonové testování, testování do protokolu, ne žádné hraní)
projektový manažer
projektový manažer
a ještě jeden projektový manažer

Co je projektový manažer:
Projektový manažer je člověk, kterému to myslí. Pokud něco umí, nevadí to, ale nepotřebuje to. Projektový manažer potřebuje hlavně přemýšlet a znát. Většina firem nemá úplně jasno, co je projekťák a co analytik, takže projekťáci dost často dělají i analýzy. Projekťák ví, co všechno je třeba udělat, a zařizuje to. Projektový manažer je základní kámen každého webového projektu, který má za něco stát. Když projekt padne na hubu, tak to většinou je chyba projekťáka (ale ten to na někoho většinou svede). Ideální projektoví manažeři jsou lidi, co už mají něco za sebou, nemaj hlavu v oblacích, ale uměj říct, když je něco blbě. Prostě tak. Hodně často jsou to bývalí programátoři, kteří vědí, že je užitečnější, když si povídají s živými lidmi a ne s mrtvými veselými počítači.

A vůbec -- jestli hledáte práci v oboru, tak mi napište. Ale potřebuju spíš první ligu, ne odpad. Většina lidí je první liga, akorát to o sobě neví.
Yuhů
Profil
ještě jsem zapomněl dodat -- jenom Praha a hlavní pracovní poměr, výjimečně švarcsystém. Na deset hodin týdně nebo na distanční práci nikdo nikoho nechce. Studenti maj taky většinou smůlu, je mi líto. Ale takovej studen v páťáku, ten by to už mohl stíhat.
thingwath
Profil
PHP programátory nikdo nechce? Tak to je určitě dobře, že se už týden učím Javu ;-) To je jazyk pro mě, tři čtvrtě času se čmáře po papíře a teprve pak se to během odpoledne nadrtí do stroje.
Yuhů
Profil
teď už i pro PéHáPkáře by něco bylo
marfig
Profil
Jen bych si postesknul, proc nebydlim v Praze a proc jeste studuji...
Leo
Profil
Co v Praze... Leo
Anonymní
Profil *
spam maskující se na hodnotý příspěvek byl smazán
b_are
Profil
hele nic proti anonyme, ale zda se mi, ze to co jsi tady predvedl, tomu se rika spam
Richi
Profil
No Yuhů to jsou samé nabídky ale asi jsem druhá liga (nebo místní přebor?) protože jsem u Zimi neprošel cca před 2měsíci na toho projektáka :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0