Autor Zpráva
Arab
Profil *
Mám asi poněkud neobvyklou nabídku. Patrně budu potřebovat připravit texty pro stránky v arabském jazyce. Předpokládám, že podklady budou obvyklý :-) guláš, jen v tomto pro mne naprosto nesrozumitelném jazyce. Zatím není úplně tutové, že ta práce bude. Ale pravděpodobné to je, jinak bych tu neobtěžoval. Jde o to zda mohu nabídnout i tuto službu nebo zákazníka odkážu na jeho zdroje.
[url=mailto:arabsky.web@volny.cz]arabsky.web@volny.cz[/url]
Pilda
Profil
jen v tomto pro mne naprosto nesrozumitelném jazyce.

Nj, tak to k tobě teda ten nick Arab fakt sedí :D
souki
Profil
Předpokládám, že se ucházíš o zakázku na GAFu. Doporučil bych Ti najít si na MSN nebo ICQ člověka s kombinací arab+angličtina
Arab
Profil *
nejen žw netuším co je GAF, dokonce se mi to ani nepovedlo zjistit. Jinak ten nápad s ICQ a MSN je prima stydím se že mne to nenapadlo samotnýho :-) . Myslel sem ze by noh někdo někoho znát někde na koleji nebo tak něco nedávno sem úplnou náhodou takhle našel člověka na ruštinu. Zatim dík
gelo
Profil *
nebo najmout prekladatele :) nebo napsat nekam na zahranicni server o nobidkach prace a najit cloveka co by ti za nejaky peniz udelal preklad
souki
Profil
Arab
Mezi řečí jsem se poptal kolegy a ten mi doporučil nějakého Araba ovládajícího češtinu... Když tak se mi ozvi pro detaily
cuker
Profil
Myslim ze dokazem vyriesit Vasu poziadavku, napiste mi prosim: ICQ 134 538 858
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0