Autor Zpráva
Railbot
Profil
Společnost NetCentrum s.r.o., provozovatel portálu Centrum.cz, hledá do svého týmu HTML kodéra.

Náplň práce: tvorba XHTML/CSS kódu, programovaní v JavaScriptu, účast na tvorbě nových služeb a správa těch stávajících.

Více informací
Railbot
Profil
Nabídka stále platí.
Dále hledáme PHP, Python a C/C++ programátory. Více informací na http://centrum.jobs.cz/ nebo kontaktujte přímo mě.
Dero
Profil
Jaké je rámcové platové ohodnocení původní nabídky? Pracuješ na podobné či stejné pozici, mohl bys tedy prozradit i tuto informaci.
Railbot
Profil
Předně záleží na domluvě a zkušenostech/vědomostech daného člověka. Začátek vidím by oko někde na 25.000 +
YoSarin
Profil
Railbot
Začátek vidím by oko někde na 25.000 +
Jako začátek pro Dera, nebo pro obyčejné kodéry?
Railbot
Profil
YoSarin
Pro každého. Jak říkám, čím více zkušeností a vědomostí, tím je platové ohodnocení zajímavější. A samozřejmě, zájemce musí být už na nějaké úrovni. Naivních začátečníků se hlasí dost, ale takové nikdo pochopitelně nehledá :)
Dero
Profil
Předně záleží na domluvě a zkušenostech/vědomostech daného člověka. Začátek vidím by oko někde na 25.000 +

Díky za informaci, osobně zájem nemám, lanaří mě konkurence, ale pro případné zájemce je to jedna z důležitých informací. A protože vím, že Centrum ve věci financí rádo mlžívá, jsem rád, Railbote, že jsi odpověděl.
Railbot
Profil
Téma oživeno. Kompletní poptávka stále platí.
Petr Tichý
Profil
Railbot
To máte tak husté znalostní a zkušenostní síto, že stále hledáte? Nebo čím to?
Railbot
Profil
Petr Tichý
Hledáme zkušené vývojáře, ne začátečníky. Navíc ne jen jednoho, ale více na každou zmíněnou pozici.
DethLev
Profil
Ahoj, myslím že by tam bylo moc dobré barevné menu. Líilo by se mi žluté.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0