Autor Zpráva
Wenceslao
Profil *
Ahoj, hledám designera pro nový projekt, bude to trošku nápadem www.alik.cz ale uplne jinak zpracovaný s novými funkcemi. Jde o vytvoření designu (mozna i prevest do XHTML/CSS kdyz budete mit chut). Jako dobrou inspiraci povazuju www.rofy.cz ty ikony. Cena: 1000-2000,-Kč, nutná faktura!
Vice na vaclav.jirovsky@.gmail.com nebo na ICQ: 171908683. Pokud na ICQ neodpovim hned, opakujte pls znova zpravy. diky
Ok3y
Profil
No tak ta cena by musela byt alespon 3x tak vyssi :) Zejmena pokud by slo i o nakodovani ;)
otázek
Profil *
Sice lepší než chtít něco zadarmo, ale i tak si myslím, že z rovna s tímhle se ti nikdo rozumný za tisícovku sr*t nebude..
Napster_Eddy
Profil
Mno hele....jako já bych to klidně vzal..napiš mi na ICQ..já už ti tam napsal. ;)
Wenceslao
Profil *
no ja pocitam s horni hranici, pokud se to fakt podari jsem ochoten ji i prekrocit...
pafkoo
Profil
Wenceslao a ta faktura je vážně nutná?
Wenceslao
Profil *
no tak zjistil jsem ze tak moc neni, jinak na tom zatim delaj ctyri lidi a bude soutez, kdo prohraje dostane kolem 500kc, kdo vyhraje bere kolem 1500-2000.
Lexter
Profil
no tak zjistil jsem ze tak moc neni, jinak na tom zatim delaj ctyri lidi a bude soutez, kdo prohraje dostane kolem 500kc, kdo vyhraje bere kolem 1500-2000.

Trochu OT : koho by bavilo soutěžit? Já vím asi někoho jo, ale proč?
Wenceslao
Profil *
No nevim, vim ze to neni obrovska odmena ale myslim ze to za to i stoji...
Wenceslao
Profil *
a prihlasilo se sedm lidi takze nekoho asi ano...
otázek
Profil *
to s tou soutěží je férová nabídka.. nicméně to, že se přihlásilo 7 lidí myslim neni tak důležitý.. otázka je jak bude vypadat jejich grafické ztvárnění.. :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0