Autor Zpráva
jozob
Profil
Dobrý deň.

Hľadám PHP programátora pre dlhodobú spoluprácu s webdesignérskym štúdiom.

Požiadavky:
• výborná znalosť PHP a MySQL / PostgreSQL
• schopnosť pracovať v tíme
• zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť
• znalosť práce s XML / JS / AJAX výhodou
• uprednostním ŽL

Svoje referencie a pár slov o sebe (ideálne stručné CV) zasielajte na jozef.benko@gmail.com alebo sem do diskusie.

Ďakujem
armin
Profil
O ake zakazky sa jedna (cms, shopy, galerky, data storage centra, ...)? Budu sa robit cisto nove veci alebo doplnat uz existujuce projekty? Budu zmluvy ohladne autorskeho zakona? V akych sumach je mozne z Vasej strany sa pohybovat? Staci predpokladana suma za kB kodu alebo za hodinu prace.
jozob
Profil
„O ake zakazky sa jedna (cms, shopy, galerky, data storage centra, ...)?“
Najčastejšie pôjde o systémy na správu obsahu a e-shopy.

„Budu sa robit cisto nove veci alebo doplnat uz existujuce projekty?“
Pôjde o čisto nové projekty, žiadna editácia starých kódov, žiadne preberanie starých systémov.

„Budu zmluvy ohladne autorskeho zakona?“
To už bude záležať od vzájomnej dohody.

„V akych sumach je mozne z Vasej strany sa pohybovat?“
Necháme na programátorovi, nech sa ohodnotí. Vždy sa dohodneme vopred na rozpočte projektu.

„Staci predpokladana suma za kB kodu alebo za hodinu prace.“
Budeme preferovať ohodnotenie za projekt, hodinovú sadzbu len ak pôjde o menšie projekty alebo úpravy.
cuker
Profil
Mozno som "iny", ale naozaj sa da nieco pocitat na kB kodu? Nehovorime o kodovani ale o programovani.. a su ludia co dokazu 25 riadkov napisat na 150 riadkov. To fakt niekto pocita este na kila?? Som zdeseny...
Mimochodom, 400,-Sk na hodinu je prijatelna sadzba? cuker@dorm.utc.sk
armin
Profil
cuker: ja som sa pytal kolko platia za hod. prace prip. za kB kodu, niekto (kto sa rozumie php) plati za kB kodu. Najskor si da pripadnemu kolegovi za ukol urobit nejaku jednoduchu vec a podla kvality a struktury kodu stanovi predbeznu taxu... tym si vlastne aj zisti na akej kvalitativnej urovni dotycny je. Ano, da sa kontrolovat formular cez regularne vyrazy a taktiez sa da kontrolovat znak po znaku a kazde pismeno porovnavat so "sekvenciou znakov" o ktorej si len jej autor mysli ze je vychytana a nic bezpecnejsieho nie je :)
jozob
Profil
Miesto je úspešne obsadené, ďakujeme všetkým záujemcom.
Ďalšie ponuky už, prosím, neposielajte.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0