Autor Zpráva
armin
Profil
Jedna se o skriptim ktery je k dispozici zde, je napsan v PHP a pouziva MySQL databazi (ukladaji se IP navstevniku, datum, veskere url ktere navstevnici tahaji). Skript na servru nedela zadny traffik, nakolik na zaklade vlozene adresy si stahne pouze html stranku a pracuje s ni (z ni vytahne odkaz na zdrojovy soubor) a ten pak da navstevnikovi k dispozici => navstevnik taha primo ze zdrojoveho serveru. Soucasti je automaticka detekce jazyku prohlizece, nyni pro cz+sk+en. V pripade ze navstevnik nema ani jeden ze zminenych jazyku nastaven v prohlizeci, web se nacte po anglicky.
Umi tahat videa ze serveru video.google.com, youtube.com a break.com. Nicmene neni problem dodelat jakykoliv jiny server. Soucasti je vlastni statistika navstev (zadnej trapnej toplist.cz) a top 10 nejstahovanejsich videi. Celkem idealni volba spolu s Google Adsense jak si prividelat nake $$$.

V pripade zajmu me kontaktujte.
Kangoo
Profil *
Nějak mně úplně uniklo k čemu je to vlastně vůbec dobré a pro něco takového používat.
Yrrah
Profil
armin
Když si budu nějaký video chtít stáhnout, tak si ho prostě stáhnu, ne? Proč bych lezl k někomu na stránky a vydělával mu peníze z reklam?
armin
Profil
Yrrah: vubec jsi nepochopil pointu k cemu je to dobre... Misto rypani se ve zdrojaku je jednodusii pro kazdeho ctrl+c a ctrl+v a kliknout na download cudlik. Jednak je to rychlejsi a pohodlnejsi. A skript neumi tahat filmy a dvd, ale jen videa co jsou na zminenych serverech, kapisto?
djlj
Profil
armin
Možná jsi zde neměl psát, jak to máš řešené. Každý schopnější člověk si to pak raději udělá sám. Díky za tip.
armin
Profil
djlj: preji hezkou zabavu pri psani funkce pro praci se socketama :)
djlj
Profil
armin
http://video.vsevjednom.cz - trvalo mi to asi hodinu :)
armin
Profil
djlj: To mas recht, za hodku se to da zbouchnout:
Warning: file_get_contents(http://video.google.com/videoplay?docid=-99871604286 1701431): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /users/zalohovane/djlj/vsevjednom.cz/video/index.php on line 67

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /users/zalohovane/djlj/vsevjednom.cz/video/index.php:67) in /users/zalohovane/djlj/vsevjednom.cz/video/index.php on line 81

+ moh sis alespon zmenit nazev js - onclick="VlozUrl('...
djlj
Profil
armin
Při psaní kódu mám odkomentované error_reporting(0);, teď už tam nic není ;). Že máš stejnej název JS funkce jsem si ani nevšiml.

Když jsme u toho, Tobě tam nefunguje video na Googlu vůbec. Píše to: Warning: Header may not contain more than a single header, new line detected. in /home/httpd/dicini.sk/www/index.php on line 128.
armin
Profil
djlj: zajimave, odpoledne to jeste slo, kazdopadne jsem to fixnul na vsech 4 domenach... nemam cas nonstop hlidat gugl v jakem stavu maji zdrojak ;)
DoubleThink
Profil *
djlj: preji hezkou zabavu pri psani funkce pro praci se socketama :)
Socketová komunikace je jednoduchá jako facka. Pro koho ne, může si stáhnout jednu z tisíce hotových tříd.

Složitější je pak parsování HTML, ale s trohou znalostí perl regulárů není problém. Pro koho ano, může si opět stáhnout hotovou třídu.

Kdybys uměl na serveru dekryptovat FLVčka, tak neřeknu ani popel, ale takto je to zbytečný web, zvláště když totéž umí hned několik pluginů do FF nebo IE7.
armin
Profil
DoubleThink: Kdybys umel pouzivat gugla, tak bys nasel toto. Je to OpenSource, muzes si nainstalovat, akorat nevim kdo ti bude tolerovat nekolik stovek GB mesicne traffik + vytizeni stroje...
djlj
Profil
Kdybys uměl na serveru dekryptovat FLVčka, tak neřeknu ani popel
Však tohle se dá bez problému udělat pomocí FFMpeg, ale pak nevím, jestli by s tím nebyly třeba nějaké právní problémy? (Tomuto opravdu nerozumím.) Omlouvám se též, že pořád píšu sem, ačkoliv je to mimo téma. Ale když už to bylo nakousnuto…
VitaZ
Profil
Na tahání videa z YouTube, Google video a některých dalších video serverů je možno použít i jednoduchý prográmek VDownloader. Zrovna nedávno jsem o něm psal na svém blogu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0