Autor Zpráva
7iro
Profil
Nabízím registraci do 75 katalogu, seznam mohu vypsat sem nebo zaslat e-mailem, práci odvedu za cca 600Kč.
Firy
Profil
Když sem vypíšeš seznam, těžko se ti někdo přihlásí. A i tak budeš muset spoléhat na štěstí...
armin
Profil
Ja nikdy zadny web nikam neregistroval a nedalo by se rict ze jsem na spatne pozici s vlastnim webem. Dyt vyhledavac je od toho, aby si weby hledal a ukladal do sve databaze, nebo se pletu? Zijeme porad 10let zpatky a vyhledavace jsou hloupe a neschopne nebo zijeme v soucasnosti? :)
fandor
Profil *
7iro, mel bych pro tebe praci v hodnote nekolik tisic, zajima me seznam odkazu a nebo aspon nejaka reference od tveho zakaznika. napis mi prosim na jerome@fandor.cz diky
Gekon
Profil
armin
Ano, slovo Armin má vskutku velkou konkurenci. Když pominu jakéhosi "umělce", tak jsi téměř sám.
Vladosik
Profil
fandor
V radech nekolik tisic? To vam ten weby nebo weby zaregistruju taky a velmi rad!!
peteo
Profil
Záleží na obsahu stránok, potom aj odkazy pribúdajú a aj rank (jyxo, google, seznam).

;-)

PS: na svoje stránky som nerobil žiadnu kampaň, len som sa zaregistroval do vyhľadávačov (cca 1 hod) a som spokojný - google 4/10, jyxo 128/? (viac ako polovica, 255?) a stúpa)
armin
Profil
Gekon: Zobrazuji 1 - 10 z 10 875 nalezených
Mustafa Ibrahim
Profil *
armin
hm...
killer
Profil
Chudáci moderátoři fóra, nemají to lehké, někdy mi připadá že neví nikdo naco je sekce Práce a zakázky :-(
D
Profil *
7iro
seznam mohu vypsat sem
Vypiš, určitě se rádi mrkneme.
Zdeněk Košťál
Profil
killer

Ano všímám si že poslední dobou si to plete hodně lidí.

armin

To je hezké že jsi první, při tvé "konkurenci" se ani nedivím. Nicméně - spletl sis sekci.

Ostatní

Nemáte zájem? Nepište! Já sleduju hodně vláken a i když mám občas chuť také napsat, nechám si ji zajít, protože na můj názor se nikdo neptá. Položila se nabídka - berte nebo neberte. Nikdo po vás nechce hodnocení.
Rico89
Profil
Souhlasím se Zdeňkem Košťálem!
Joska
Profil
sorry za ot

7iro
již měsíc mě ujišťujete ohledně těch návrhů pro to Vaše aukro :) nechete je už poslat? :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0