Autor Zpráva
pitr
Profil *
Dobrý den, naše webové studio je zatím málo vytíženo a vytváří jednoduché webové prezentace za velmi nízké ceny, např. pro podnikatele nebo pro drobné živnostníky, zájmové spolky atd. Vše zařídíme za Vás, od hostingu až po nahrání webu.

naše reference např. :
1. siti
2. aerobic
3. hosting
více o nás se dozvíte na našich internetových stránkách www
Kontaktujte nás a vytvoříme Vám zdarma nezávnou nabídku
Aldred
Profil
sry za OT ale toto si nemuzu odpustit.
Ach jo, ti BFU Webdresigneri se asi v dnesni dobe asi dostali na vrchol "potravniho" retezce, jinak si nedokazu vysvetlit proc se velmi krute premnozili. pitrovi bych poradil se napred naucit poradne HTML/CSS protoze de videt ze o tom nemas ani poneti a dna se mi drzost chtet za to penize. (Jako koder se zminuji [nastesti] jen o techto vecech). Je to takova patlanice HTML a XHTML, na <joke>firemnich</joke> strankach 119 chyb z validatoru, a na strankach uvedenych v referencich jakbysmet.
Podivej se na cast nadpisu tohoto webu (jakpsatweb.cz) a zkus na nej zavitat.
S pozdravem AldreD
Vladosik
Profil
No ono jde hlavne o to, ze ty stranky nejsou nic vic nez jen upravene sablony, kterou jsou ke stahnuti zdarma, ikdyz si s tim nekdy pohraji. Jejich vlastni stranka je proflaknuta sablona Bitter Sweet . Je ale pekne, jak je postupne upravili (stranek jsem si vsiml jiz drive), ze by to clovek uz skoro ani nepoznal. Tim jsem chtel pouze poukazat na zpusob tvorby www stranek, ponevadz se o nem na svych strankach nezminuji.
niCe
Profil
lol, webdesignové studio na freehostingu :)

Já mimochodem začnu uvažovat o tom, že bych si ve sklepě otevřel výrobnu atomového paliva, o tom taky vím možná víc než pitr o tvorbě stránek.
Leslie Lensen
Profil
LOL a vy z nich máte takový strach, že je musíte hanit. To jediné totiž dokazujete svými reakcemi.
niCe
Profil
Leslie Lensen
Jen tak mezi námi, některé takové podobně příklady se hanět nemusí, haní se totiž samy.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0